Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Handlobud


Recommended Posts

  • 2 lata temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
Jestem klientem tej firmy, i początkowo miałam dobre wrażenie, niestety po zakończeniu współpracy moja opinia diametralnie uległa zmianie. Doprosić się o ostateczne podsumowanie zamówionych materiałów było uciążliwe i trzeba było się wielokrotnie upominać. Reklamacji uszkodzonych dachówek (zaraz po rozpakowaniu i zrobieniu zdjęć) - niemożliwe. Część zamówionego materiału sprzedano innemu klientowi, bez informowania zamieniono materiały i sprzedano droższe. Brak szacunku dla klienta, rozłączanie telefonu w trakcie rozmowy. Nierzetelnie obliczone materiały na dach, co było powodem braków materiałów, a następnie brak możliwości dostarczenia brakujących materiałów, transport we własnym zakresie i brak jakiejkolwiek rekompensaty za transport czy inne utrudnienia. Sprzedawcy na siłę próbują "wcisnąć droższy towar", wydając złe opinie o innych produktach i firmach, nawet tych renomowanych. Ostatecznie nie polecam.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Jestem klientem tej firmy, i początkowo miałam dobre wrażenie, niestety po zakończeniu współpracy moja opinia diametralnie uległa zmianie. Doprosić się o ostateczne podsumowanie zamówionych materiałów było uciążliwe i trzeba było się wielokrotnie upominać. Reklamacji uszkodzonych dachówek (zaraz po rozpakowaniu i zrobieniu zdjęć) - niemożliwe. Część zamówionego materiału sprzedano innemu klientowi, bez informowania zamieniono materiały i sprzedano droższe. Brak szacunku dla klienta, rozłączanie telefonu w trakcie rozmowy. Nierzetelnie obliczone materiały na dach, co było powodem braków materiałów, a następnie brak możliwości dostarczenia brakujących materiałów, transport we własnym zakresie i brak jakiejkolwiek rekompensaty za transport czy inne utrudnienia. Sprzedawcy na siłę próbują "wcisnąć droższy towar", wydając złe opinie o innych produktach i firmach, nawet tych renomowanych. Ostatecznie nie polecam.



Kojarzę klientkę, nie jest nawet naszym kontrachentem. Całością tematu dachu zajmował się wykonawca. Uszkodzone dachówki wykorzystano a potem chce się nowe - moje zdjęcie w wiadomości ,coś dla poprawy humoru (przykładowe zdjęcie w załączniku). Reszta zarzutów - rozmowy prowadzone były od czerwca zeszłego roku , wymieniono kilkadziesiąt e-mail'i ( nadmienie, iż z Panią nigdy się nie spotkaliśmy ) . Klintka sama kazała odliczyć 20 m2 z pow.dachu - odejmując powierzchnię okien (dowody w meilach.) - choć informowaliśmy, że przy jej konstrukcji dachu nie jest to wskazane. Transport dachówek , których oczywiście zabrakło, wykonał wykonawca z powodu pośpiechu. Co do zmian materiałów - owszem klientka otrzymała lepsze materiały w tej samej cenie a zarzut o sprzedaż jej materiału icon_smile.gif - towar przecierz nie był zakupiony tylko realizowany na bieżąco. Co do odradzania materiałów- naszym obowiązkiem jest poinformowanie klienta o różnych możliwościach - materiałach - wykonania obiektu. To ,że akurat materiał wybrany przez Klienta był w tym okresie niedostępny,a my zaproponowaliśmy alternatywę , nie jest chyba zbrodnią tylko działaniem dla dobra drugiej strony.
To tyle. Myślę, że moje wyjaśninia pomogą użytkownikom tego forum.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Gość Gosc2
Pierwszy i ostatni raz zakupilismy towar w tej firmie nie dość że nachalni wciskaja towar bo się niby lepiej znaja często towar który zalega im w magazynie nie polecam
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość Maniek
Nie polecam prosiłem o wycenę towarów na budowę , ze wszystkich okolicznych hurtowni dostałem a tu na kliencie nie zależy po co w końcu w Polsce bisness kwitnie ,zycze wiele dobrego ale beze mnnie
Link do komentarza
Gość Razmes
2 godziny temu, Gość Maniek napisał:

Nie polecam prosiłem o wycenę towarów na budowę , ze wszystkich okolicznych hurtowni dostałem a tu na kliencie nie zależy po co w końcu w Polsce bisness kwitnie ,zycze wiele dobrego ale beze mnnie

Skoro otrzymałeś ileś wycen z okolicznych hurtowni, to po co beczysz z powodu jednej? Rabatu dać nie chcieli klyentowi?

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...