Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: Nowabud

Recommended Posts

Gość ja
Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi i jak poszukasz opinii w internecie to też znajdziesz dużo bardzo dobrych

Gość Henryk z Bydgoszczy
Kupuję jedynie w Nowabudzie . Bardzo grzeczna i kompetentna obsługa. Firma wzorowo prowadzona.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• frustraci to w lesie się wieszają, albo strzelają do ludzi. Ale polowanko jest be  - możemy sie zgodzić - bo ogólnie zabijanie to parszywe zajęcie, a gdy jest rozrywką, no to chyba tylko dla degeneratów.  
    • Rozumie, że nie jadasz mięsa pod żadną postacią. Ryby też czują, więc nie jadasz. Kraby, homary, krewetki.... Odpada wszystko. Ustalmy. Jesteś weganem, tak? Ja to jak najbardziej popieram i się nie wtrącam. Ale jesteś - no bo jak inaczej?
    • Farmazony opowiadasz. Nie mądry i wykształcony - ale silny i brutalny - podporzadkował sobie innych słabszych, niszcząc wspólnotę plemienną(czyli demokrację) i stworzył ustrój niewolniczy zwany pańszczyzną. Taki gangsterski porządek znany dzisiaj. Pisz prawdę.  Nie ból i strach produktów tylko ból i strach żywego stworzenia. Produkt  to martwy przedmiot - zwierzę to żywa istota. Ból i strach akceptowany? nieźle - dość nieludzkie i okrutne, bezwzględne - ale mówisz za siebie. Przereklamowany ból  - sądzisz, że ucinanie głowy przez taliba boli niewiernego, a ucinanie głowy baranowi, czy świni - nie boli jej, albo boli mniej. Skad wiesz? Dowody? Gdzie tu reklama, skoro unerwienie jest podobne o odczuwanie bólu też. Że wszystko jest do spożycia? Jasne. Ludożercy tez są , maja nawet bardziej etyczne powoody do spożywania, niż inni miesożerni. Tylko że nie w tym rzecz - ale widać nie do ogarniecia dla uroborosa. Kwestia wrażliwości i subtelności, kultury, etyki, tolerancji, dobroci - ale to chyba za trudne do zrozumienia dla ciebie.  o co chodzi?
    • Zrozumiałem tylko że kaszanki w życiu nie jadłeś i nie zjesz - tak? Czy kiedyś przypadkowo grilowałeś może jednak?
    • 1. można też zacytować Kosińskiego, choć opowieść o gęsi mnie wzruszyła, serio 2. wskazówki do czytania możemy sobie dawać, ale ani ty mnie ani ja ciebie nie przekonam, więc nie ma to sensu   ale w jednym chyba się zgadzamy - polowanko -  zajęcia dla frustratów, a jak bobiczek wskazał - z kasiorą
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...