Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Konińskie Składy Budowlane Sp. z o.o.


Recommended Posts

  • 7 miesiące temu...
Gość krzysztof
jeśli chcecie być mile obsłuzeni przy zamówieniu to ok. ale potem to nie liczcie na jakikolwiek telefon czy nawet informacje z ich strony odnośnie zamówienia...mój termin miał trwać 2 tyg. a trwał 4.po moich kilku telefonach pojechałem i nic wiec wycofałem wpłaconą zaliczke i obym już nigdy nie miał przyjemności z pracownikami tej firmy. inf...u hoffmana zrealizowano zamówienie w tydz.z gratisową dostawą...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesiące temu...
Gość krystyna
koszmar, potrafią tylko po pieniądze ddzwonić, a póżniej, gdy towar dostarczyć trzeba, to klienta w dupie mają!!! Czeka na dachówkę trzeci tydzień!!!

pan piotr [nazwisko usunięte przez moderatora] pracownik firmy ksb nie potrafi zalatwic kompletnie NIC no moze poza przyjaciem zaliczki . bo pozniej kazdego klienta ma w du... firma z tego co sie dowiedzialam ma problemy z plynnascia finansowa dlatego na materialy tam zamowione czeka sie tak dluuugo
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Sporo zakupiłem towaru za kilkaset tysięcy w krótkim okresie. Obsługa była miła i sporo obiecywali. Później zaczął sie koszmar. Nie realizuja w terminie dostaw i to z opóźnieniem wielotygodniowym. Oreklamacji mozna zapomnieć, mają wszędzie spore zaległości finansowe i nikt z nimi normalnie nie rozmawia. Kwestia kontaktu, żadna. Wszyscy udają,ze nie wiedzą nic o temacie i zaczyna sie spychologia. Szef obiecuje, poźniej brak kontaktu
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...