Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Vito


Recommended Posts

Gość klient z siedlec
niestety mam złe doświadczenia z tą firmą.Okna które zamówiłam w tej firmie posiadają dużo wad.Drzwi opuszczają się i wyginają ,przez co nie polecam nikomu,sama czekam na uznanie reklamacji już pół roku








grazyna
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
potwierdzam opinię poprzedniczki, również u mnie okna zamontowane byle jak, dodatkowo są nieszczelne i już po raz drugi składam reklamację, b. często się rozregulowywują przez co łatwo jest ukręcić klamkę (ciężko jest je domknąć jak są rozregulowane
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
Gość JAAAAAAAA
Zgadzam sie z opiniami. Firma lekceważąco podchodzi do klienta. Chcą tylko sprzedać!!! Te okna sa nieszczelne, a ponadto żle wstawione. Monterzy w tej firmie, to chyba z jakiejś ...bramy...jednorazowo.Tak było u mnie, do każdej poprawki przyjeżdzał ktoś inny, a jak pytałam gdzie jest poprzednik to słyszałam-JUŻ NIE PRACUJE. Stanowczo,stanowczo ODRADZAM.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Gość Grzegorz, Szef Działu Obsługi Kl
Wszystkie poniższe opinie nie należą do przyjemnych, dlatego też proszę o jakieś szczegóły sytuacji celem rozwiązania konkretnych problemów. Czekam na listy po adresem: g.korneluk@vitopolska.com
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość Strus
30szt okien i 4 drzwi do domu jednorodzinnego zamawiałem w VITO w roku 2008 wszystko w PCV. do tego 2szt drzwi wejściowych salowych. Montaż i jakość produktu OK. Podejście do Klienta wzorowe, terminy dotrzymane. Teraz skłaniam się ku zamówieniu u nich zabudowy tarasu (ok40m2)- w aluminum. Mam nadzieję, że jak wcześniej tak i teraz wszystko będzie OK.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość Tadeusz
Wymieniałam w domu 7 szt okien i 3 drzwi balkonowych w tej firmie na okna które słyną z bardzo dobrej opinii w branży okiennej. Po ponad roku użytkowania mogę powiedzieć, że jestem z nich zadowolona. Od chwili montażu nie mam żadnych problemów z ich użytkowaniem co świadczy o ekipa montażowej która dobrze wykonała swoją prace.

Ja mam dobre doświadczenie z tą firmą. Wymieniali u mnie okna parę miesięcy temu i nie było problemu ani z zamówieniem ani z montażem. No i jeszcze rabat dostałem.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Teodorka
Jakieś sztuczne te pochwały.. Tadeusz - raz piszesz jak kobieta, potem jak fachowiec a a koniec jak człowiek, który przez kilka miesięcy przeżywa radośnie wymianę okien...
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Nie zgodzę się z opinią, że okna są słabej jakość.
Po drugie - gdy coś się nie domyka - wystarczy zadzwonić po kogoś, kto je wyreguluje.
Jedna rzecz - wymierzanie okien - pan który to robił przyświrował laserową poziomnicą. Ale zmierzyć dobrze już nie potrafił. Informowałem, że będę ocieplał styropianem. Nic to, musiałem poszerzać otwory, skuwać mur, bo okna nie były na styk - były po prostu za duże. Montaż w miarę sprawnie i dość równo. Idealnie to pewnie się nie da.
Zamawiałem ponad 20 sztuk - nie zgodzę się, że nie dają rabatu. Może warto nauczyć się negocjować?
O drzwiach nic nie wiem, nie zamawiałem.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...