Skocz do zawartości

Meblościanka nastolatka


Recommended Posts

Witam!

Jestem siedemnastolatkiem i mam mały problem. Za jakiś czas będę przeprowadzał się z bloku do nowego, jednorodzinnego domu. Mój pokój jest duży, koło 25m2. W internecie jest mnóstwo mebli dla osób w moim wieku, lecz wszystkie są projektowany na oszczędność. W większość mebli wpakowali w jedno miejsce na komputer, tv, biurko, szafe i bóg wie jeszcze co... Ja jednak wszystko będę miał oddzielnie, na różnych ścianach. Na głównej chciałbym mieć zwykłą, podłużną na około 4 meblościankę. Nie chce mieć w niej ani łóżka, ani biurka, ani miejsca na ubrania. Co chce? Sam nie wiem icon_smile.gif na pewno będę potrzebował miejsce na telewizor. Z pewnością też miejsce na książki, ale nie chce mieć całej szafy w papierach, bo jak by to wyglądało? Myślę, że dwie półeczki w zupełności by mi wystarczyły. No, nie pogardził bym większą ilością icon_biggrin.gif A reszta? Co taki zwykły, młody zjadacz chleba powinien mieć? Czekam na propozycje icon_smile.gif I najlepiej by było, gdyby albo cała szafa, albo jedna jej część (na samym rogu z prawej) miała koło 35cm głębokości. Może mieć nie wiele więcej, ale nie przesadzajmy, bo mi się balkon nie otworzy icon_biggrin.gif

Z góry dziękuję za pomoc icon_smile.gif
Pozdrawiam

PS: Jak narazie cena nie gra roli.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...