Skocz do zawartości

Lubczyk / Dom na 5tkę!


mina81

Recommended Posts

Cytat

Mam pytanko czy ktoś budował lubczyk. Ja mam zamiar ale byłabym wdzięczna za wskazówki bo nie mam za bardzo pojęcia w budowaniu i z góry dziękuję.



a z jakiej to firmy?, bo jak z archonu (mają dom w lubczyku, wiem bo chcę kupić dom w rododendronach 2), to oni mają fotki na stronie z realizacją domu na forum, tam też ja np. kontaktowałam się z ludźmi którzy wybudowali rododendrony. Może spróbuj...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich zainteresowanych tym Lubczykiem. My także się zastanawiamy a nawet jesteśmy do niego przekonani tylko kilka przeróbek. Jak uważacie z którego biura najlepiej nabyć projekt? Czy ktoś zaczął budowę? Budujemy w lubuskim dokładnie Słubice jeżeli ktoś jest z okolic i także buduje lub chciałby budować lubczyka proszę o jakąś odezwę.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
witam. my też chcemy budować wg projektu LUBCZYK bez garażu. Bardzo nam się spodobał tylko chcemy go troszkę powiększyć. nie wiem czy oglądaliście ale z tej samej firmy jest projekt o nazwie STORCZYK i on też ma bardzo podobny układ ale metraż większy. ale nam wizualnie z zewnątrz bardziej spodobał sie LUBCZYK. A wy jak myślicie. a propo my będziemy budować w okolicach POZNANIA.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...