Skocz do zawartości

Allegro2 MTM Styl


tales

Recommended Posts

Witam! Bardzo podoba mi się ten projekt, jednak trudno znaleźć kogoś kto wybudował już taki dom. Jestem na etapie wybierania projektu. Spośród tysięcy projektów ten spełnia właściwie wszystkie moje oczekiwania. Ale czy jest funkcjonalny? Allegrowicze odezwijcie się icon_smile.gif Wasze uwagi są najcenniejsze!!!
http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/...-allegro_2.html Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Wg mnie ten projekt to pomyłka, na co komu tyle łazienek i to większych od pokojów co niektórych. Dla normalnej rodziny 2+2 na pewno bym takiego molocha nie wybrał. Chyba że ktoś planuje agroturystykę. Poza tym jakie potworne koszty budowy i wykończenia. Te 480 tyś to jest stan surowy (netto) a gdzie wykończenie, za te pieniądze to można 2 domy postawić,
Link do komentarza
Cytat

Wydaje mi się, że brakuje jednej łazienki, wówczas można by korzystać z każdej z osobna jesienią, zimą, wiosną i latem icon_smile.gif


Przecież czwarta jest na dola mała bo mała ale jest icon_wink.gif .To co się czepiasz icon_smile.gif
A tak poważnie jeśli w domu będą trzy nastolatki to i takiej ilości łazienek może zabraknąć. icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Zauważyłem tę czwartą na dole, ale wydała mi się nieistotna przy dużo większych na górze. Ech, żeby spełnić Twój warunek, istnienia trzech nastolatek to trzeba zacząć budowę dopiero po osiągnięciu masy krytycznej, bo co jak się nie trafi i będzie trzech chłopców icon_smile.gif Wszyscy będą używać tej na dole hi hi hi
Link do komentarza
Cytat

Zauważyłem tę czwartą na dole, ale wydała mi się nieistotna przy dużo większych na górze. Ech, żeby spełnić Twój warunek, istnienia trzech nastolatek to trzeba zacząć budowę dopiero po osiągnięciu masy krytycznej, bo co jak się nie trafi i będzie trzech chłopców icon_smile.gif Wszyscy będą używać tej na dole hi hi hi


Albo wcale icon_smile.gif icon_wink.gif.
Mam dwóch chłopaków i zgonić ich pod prysznic tudzież do wanny to prawdziwe wyzwanie, a 2,5 roczna córcia moczyłaby się w nieskończoność.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...