Skocz do zawartości

LTT - BUD.PL


Uki

Recommended Posts

Witam!!!
Nasza firma wykonuje roboty ogólnobudowlane, remonty, roboty wykończeniowe i montażowe oraz instalacje hudrauliczne. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie istalacji elektrycznych. Wykonujemy kompleksowo usługi budowlane, remonty mieszkań, domów, biur, obiektów użyteczności publicznej. Służymy także poradami w zakresie optymalnego wykorzystania środków finansowych przeznaczonych na remont, czy budowę. Roboty budowalane wykonujemy jako podwykonawca lub główny wykonawca.
Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą na stronach:
Strona Firmowa icon_arrow.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Witam!!!
Nasza firma wykonuje roboty ogólnobudowlane, remonty, roboty wykończeniowe i montażowe oraz instalacje hudrauliczne. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie istalacji elektrycznych. Wykonujemy kompleksowo usługi budowlane, remonty mieszkań, domów, biur, obiektów użyteczności publicznej. Służymy także poradami w zakresie optymalnego wykorzystania środków finansowych przeznaczonych na remont, czy budowę. Roboty budowalane wykonujemy jako podwykonawca lub główny wykonawca.
Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą na stronach:
Strona Firmowa icon_arrow.gif


Polecam tą firmę - miałem przyjemnośc współpracować z Państwem i jestem w pełni zadowolony. Diękuję za solidnie wykonaną robotę. Jeszcze raz Dzięki! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Polecam tą firmę - miałem przyjemnośc współpracować z Państwem i jestem w pełni zadowolony. Diękuję za solidnie wykonaną robotę. Jeszcze raz Dzięki! icon_biggrin.gif


Bardzo dziękuję za komentarz. Pomaga budować wizerunek firmy. Cieszy mnie bardzo, że jest Pan zadowolony z prac wykonanych u Pana. Pozdrawiam Panie Piotrze i jeszcze raz dziękuję icon_surprised.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...