Skocz do zawartości

Pozwolenie na przylacze do dzialki rolnej


Recommended Posts

Witam,

Jestem wlascicielem dzialki rolnej ktora jest ogrodzona drewnianym plotem. Jedna z czesci plotu znajduje sie przy drodze gminnej. Przez dzialke, pod ziemia "biegnie" kabel do zasilania pradu. Chcialem zlozyc wniosek o zgode na przylacze elektryczne bo chcialbym remontowac plot drewniany ale dowiedzialem sie ze musze wykazac Elektrowni ze mam zgode na jakiekolwiek prace, nawet na zgloszenie. Wiem ze na remon plotu ktory nie graniczy z droga nie trzeba zgloszenia ale dzialka jest objeta planem przestrzennym w ktorym najwazniejszym punktem jest:

"Na całym terenie obowiązuje zakaz realizacji ogrodzeń oraz nowych obiektów budowlanych w tym obiektów tymczasowych realizowanych na zgłoszenie zgodnie z przepisami odrębnymi za wyjątkiem: i a) – obiektów związanych z funkcjonowaniem wyciągów i tras narciarskich – orczykowych wyciągów narciarskich, stacji dolnych i górnych oraz sezonowych tymczasowych obiektów dla lokalizacji sanitariatów i pomieszczenia dla obsługi o powierzchni zabudowy nie większej niż 20 m2."

Czy to oznacza ze moge czy nie moge remontawac mojego ogrodzenia ktory just stal dopre pare lat przed wejsciem w zycie planu przestrzennego? Czy moge starac sie o prad na dzialce motywujac to czyms innym niz remontem plotu? Czy skladajac zgloszenie o remon plotu Starostwo moze mi takiej decyzji nie wydac powolujac sie na ten opis ktory zalaczym?


Dziekuje,
J.T.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...