Skocz do zawartości

instalacje wewnątrz


Recommended Posts

witam
14 tys. za rozprowadzenie podłogówki na parterze i w łazience na pietrze + 7 kaloryferów, montarz pieca kondensacyjneg , solary, zasobnik na wode (z uruchomieniem), instalacja wod-kan, i podłączenie gazu ziemnego, powierzchnia domu 160 m2, to duzo, czy normalnie? ( dolny śląsk-Wrocław)

dzieki za odpowiedz
Link do komentarza
Cytat

Jeśli to cena tylko za robotę,to bardzo drogo.


Tak jest to cena za pełną instalacje mediów ( poza elektryką) z uruchomieniem ogrzewania ( serwis i reklamacje).
Inna ekipa wyceniła robote na 19tys. + 45zł/m podłogówki.
W takiej sytuacji to ja juz nie wiem czy to jest faktycznie bardzo drogo?
Link do komentarza
Cytat

A tak w temacie, nie wydaje mi się że to drogo. Mojemu kumplowi wyliczyli 8 koła tylko za montaż centralnego (bez podłogi) z kotłownią i to jeszcze po rabacie.

Pozdrawiam.



Witam
Zdecydowalismy z mezem ze bierzemy tą ekipe, jednak zaproponowali najnizsza cene.
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam!
Wg mnie 14 tys. bardzo drogo, ja własnie robie instalacje wod-kan-co (podłogówka całość- parter i piętro, solary, kominek z płaszczem, montaz pieca), dom 160 m2 i płace dużo dużo mniej, a ceny w Trojmiescie sa jedne z wyższych. Ekipa z polecenia, na razie nie mam do nich zadnych zastrzezen, jak skoncza za pare dni i bedzie ok będe mogła ewentualnie polecic.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam!
Wg mnie 14 tys. bardzo drogo, ja własnie robie instalacje wod-kan-co (podłogówka całość- parter i piętro, solary, kominek z płaszczem, montaz pieca), dom 160 m2 i płace dużo dużo mniej, a ceny w Trojmiescie sa jedne z wyższych. Ekipa z polecenia, na razie nie mam do nich zadnych zastrzezen, jak skoncza za pare dni i bedzie ok będe mogła ewentualnie polecic.



to płac mniej panu Kaziowi.. cena od 19 do 24 tys jest normalna.
Ja też tak myslałem jak kumplowi doradzałem wez tych tanich.. a do tego rurki jak najtańsze i co dupa..
kolega pluje sobie w brode..
Od roku sam wykonuje z chłopakami takie prace i powiem że tak sie wydaje że to tylko rozprowadzenie rurek.. NIC BARDZIEJ MYLNEGO ROZSDADEK ROZSADEK Jak zapłacisz wykonawcy normalne pieniadze to i zondasz jakoscvi.. a tak odwali ci z łebka i tyle.. a ty za 3 lata zatanawiasz sie co pruc.. podłoge czy sufit.. JESZCZE RAZ ROZSADEK icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

taka inwestycja to od 22-24tys zł nie wiem co za te 14 chcieli zrobic ??????
jesli sama robocizna to za drogo zdcydowanie a jesli całosc to na materiał by brakło wiec zebyc wiedziec niech rozpisza o co chodzi w tej wycenie




Witam
Moi wykonawcy ostateczne wzieli za wszystko 40 tys. przy domu 195 m2 w tym 10tys to byla robocizna ( rozprowadzenie instalacji wodnej i kanalizacji, pelna istalacja ogrzewania gazowego, istalacja grzejników, solarów, kotła, zbiornika i calej reszt aparatury + 60 m2 podłogówki) to chyba jednak nie jest zbyt wygórowana cena?
Link do komentarza
Cytat

witam
14 tys. za rozprowadzenie podłogówki na parterze i w łazience na pietrze + 7 kaloryferów, montarz pieca kondensacyjneg , solary, zasobnik na wode (z uruchomieniem), instalacja wod-kan, i podłączenie gazu ziemnego, powierzchnia domu 160 m2, to duzo, czy normalnie? ( dolny śląsk-Wrocław)

dzieki za odpowiedz


a materiał kto kupuje ?
i co zawiera te 14tys ?
sam montaż ?
jesli tak to troche za drogo
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...