Skocz do zawartości

pytanie o enion


Recommended Posts

Na początku grudnia podpisałem z Enionem umowę o doprowadzenie prądu, na wykonanie którego firma ma ogłosić przetarg, na który ma.... wg tego co czytam czas do września 2009. Wspomnę, że formalnie energia będzie doprowadzana do budynku gospodarczego - nie mieszkalnego (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie).
Tak czy siak jestem skazany na tą firmę, ale z tego co widzę, stanowi ona najdłuższą drogę formalną ze wszystkich jakie są wykorzystywane w trakcie budowy swojego domu. Jestem okropnie zawiedziony fachowością i obsługą z jaką się spotkałem w tej firmie. Ale dobra, mleko już się wylało...
Ile się czeka w rzeczywistości na przeprowadzenie przetargu i samo wykonanie instalacji podpięcia prądu elektrycznego przez enion od momentu podpisania tego cyrografu?
Link do komentarza
Witam !!

też Mam podpisaną umowe z Enionem na podpięcie prądu. Narazie ,mam od nich podłączony prowizoryczny prąd na plac budowy ( płace za ten prąd jak za zboże). Umowę ta podpisałem w kwietniu 2008 a realizacja jest na kwiecień 2009. W przepisach chyba jest że mają na to rok i postanowili się tego trzymać. ostatnio był u mnie facet pooglądać jak to wygląda bo zaczynają przygotowania do przetargu ( grudzień). Myśle że robią to specjalnie, szczególnie że jako jedyny we wsi nie zgodziłem się na słup na mojej działce tylko chciałem podłączenie ziemią ( na co oni muszą się zgodzić ). To są dla nich wysokie koszty wiec powiedzieli ze jak mają rok to będę czekał rok. No i czekam.. ale nie odpuszcze. icon_smile.gif

Pozdrawiam

rentgen
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...