Skocz do zawartości

Czas cyganów


Recommended Posts

Który to już dom? Magda i Maciej zastanawiają się chwilę… trzeci, nie – czwarty. I pewnie nie ostatni. Choć w korowodzie przeprowadzek towarzyszą im dzieci – jedenastoletnia Ula, a od niedawna także mały Staś – nie wydają się nim zmęczeni. W końcu taką cygańską dolę wybrali sobie sami. A może to ona wybrała ich?


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/1367-czas-cyganow

Link do komentarza
w tekście czytamy: "w odróżnieniu od stacji sanitarno- -epidemiologicznej, komercyjne laboratorium środki na swoją działalność czerpie nie z budżetu państwa, a głównie ze& sprzedaży wspomnianych filtrów. Ha, zabawny przypadek!" - tak przypadek, akurat... Dlatego powinno się robić dodatkowe "testy" u innego "specjalisty", bo właśnie można się nieźle naciąć :/
Link do komentarza
Znam kilka osób dla których taki sposób życia jest jedynym źródłem utrzymania.

Zastanawia mnie skąd Maciej czerpał wiedzę budowlaną - bo jeżeli z muratorów to przepraszam, bo doświadczenie to nie wszystko - trzeba mieć jeszcze jakieś podstawy merytoryczne.

A tak poza tym to współczuję tym dzieciom, które nigdy nie maja tak na prawdę swojego kąta.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Widać to już takie ich hobby. Dla mnie to dziwaczne i rozumiem dwa domki postawić, ale tyle po co?No i kasa , biedny sobie na takie frykasy nie pozwoli, ale to wolny kraj i każdy robi co robi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...