Skocz do zawartości

Garaż wbudowany w bryłę domu


Recommended Posts

Witam wszystkich

Mam o to taki problem. Mój ukochany mąż postanowił wybudować dom z garażem w bryle domu o ten: fbe597e139290095.jpg79b251dec8304213med.jpg

A tu reszta o projekcie: http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_w_ro.../m413da514d84fb

ja natomiast uważam, ze będzie nam śmierdzieć w domu od tego garażu i wolałabym postawić garaż osobno, zwłaszcza, że mamy dużą działkę i możemy sobie na to pozwolić. Ponadto ten projekt Dom w rododendronach 2 który nam się podoba jest dostępny bez garażu!!! Ale on się uparł i mówi, ze mam głupie obawy. Mam zatem pytanie czy ktoś z was może rozwiać moje wątpliwości, bądź też potwierdzić mnie w moich przekonaniach. Będę wdzięczna za rady. W końcu dom buduje się na lata i chce się w nim żyć komfortowo.

Link do komentarza
Jeśli masz starego Diesla, który kopci na czarno przy rozruchu to bedzie śmierdzieć. Jeśli masz zadbane auto, z którego nie kapie olej ani paliwo to sie niczego nie obawiaj. Między garażem i częścią mieszkalną masz troje drzwi i kotłownie w której musi być dobra wentylacja.
Garaż z połączeniem do domu ma swoje plusy - nie trzeba latać z zakupami jak pada i moknąć, nie trzeba w zimie marznąć żeby wyjechać itp. itd
Link do komentarza
wiesz co miałam podobny problem jak budowałam dom, też się nad tym zastanawiałam. jak dotąd mieszkam już 3 lata w domu z garażem w bryle i nic mi w domu nie śmierdzi. Nie przejmuj się tym. Dom który chcesz wybudować jest naprawdę śliczny i funkcjonalny i to jest najważniejsze. I tak jak ci mówię - w domu nic nie czuć, zwłaszcza, że garaż jest oddzielony kotłownią.
Link do komentarza
macie rację, chyba przesadzam z tym wszystkim. W sumie kotłownia jest i nie powinno nic czuć. Samochód mam na benzynę i nie planuje zmiany icon_smile.gif rozmawiałam z mężem i zdecydowaliśmy się na ten projekt. W przyszłym tygodniu mamy zamiar go zamówić. A potem to już tylko pozwolenie na budowę i patrzeć jak ściany pną się do góry................................... icon_smile.gif
Link do komentarza
Witam,

Ja wybierając projekt szukałem takiego z wbudownym garażem w bryłę. Nie wyobrażam sobie chodzenia do garażu w zimę przez otwartą przestrzeń brrr..., ponadto mam znajomych którzy takie rozwiązanie domu już posiadają , i sobie chwalą.


pozdrawiam:

Darek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...