Skocz do zawartości

Sciana wodna


cinek-duke

Recommended Posts

Witam wszystkich...
mam w planach zbudowac sobie w pokoju sciane z wody...mam wneke niewykorzystana ..1,5m/1,5m glebokosci 20cm.
i pomyslalem ze fajnie wygladalaby tam sciana poswietlana po ktorej plynelaby woda.
Pytanie do Was jak to zrobic i jak sie do tego zabrac icon_wink.gif
Jakie materialy mi sa potrzebne i na jakie koszty musze sie przygotowac??
Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc....
Link do komentarza
bedzie z tym sporo zabawy zapewne, żeby zrobic cos takiego co do tego jakich materiałów potrzebujesz to napewno spore ilości szkła i to duze tafle, poza tym trzeba zrobic całą instalację wodna no i napewno trzeba pomyslec nad jakims efektownym podswietleniem, ogólnie w zrobieniu czegoś takiego raczej przydał by się jakiś fachowiec bo tak samemu to trzeba mieć sporo samozaparcia, żeby sobie poradzić.
Link do komentarza
Dzieki ale to malo informacji..
nie macie jakichs schematow dokladniej jak to dokladnie zrobic??
Hmm zamiaast szkla chcialbym dac plekse...woda lalaby sie tylko z jednej strony...
oczywiscie musi byc to obiekt zamkniety i pompa ktora ta wode wyrzuci na gore..ale nie wiem jak to mialoby wygldac przy gorze zeby rownomiernie rozprowadzilo wode w poziomie...na ta plekse...
pozdrowionka
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam wszystkich...
mam w planach zbudowac sobie w pokoju sciane z wody...mam wneke niewykorzystana ..1,5m/1,5m glebokosci 20cm.
i pomyslalem ze fajnie wygladalaby tam sciana poswietlana po ktorej plynelaby woda.
Pytanie do Was jak to zrobic i jak sie do tego zabrac icon_wink.gif
Jakie materialy mi sa potrzebne i na jakie koszty musze sie przygotowac??
Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc....




a ja znalazłem dla Ciebie coś takiego icon_smile.gif niedawno natknąłem się na to w allegro. oni chwalą się, że mają jakąś nową technikę kontrolowanego wytłaczania czy wydmuchiwania szkła, a przy tym kolory i wzory są taaaakie bajeczne. może uda Ci się z nimi porozumieć i zrobią specjalnie dla Ciebie jakiś wzór.
http://www.allegro.pl/item550181600_hit_ar..._fusingowe.html

pozdrawiam
łazienek
Link do komentarza
  • 5 lata temu...
Odświeżam temat. Żona uparła się na ściankę wodną w sypialni więc chciałabym zorientować się w temacie. Mam do zagospodarowania wnękę o 150 cm szerokości i ok 200 cm wysokości. Przeglądałem różne realizacje firmy która się tym profesjonalnie zajmuje i zastanawiam się czy dam radę wykonać to sam. Jak stworzyć efekt rozlanej wody pomiędzy dwiema taflami szkła? Co z pompką? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki...
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...