Skocz do zawartości

Kuchenka mikrofalowa, jaka?


Markus_82

Recommended Posts

Hmm tak jak w temacie potrzebuję kupić kuchenkę mikrofalową (niestety poprzednia odmówiła współpracy) wielkość nie ma tutaj znaczenia- przestronna kuchnia, kolor najlepiej srebrny. Samo urządzenie nie musi być wybajerzone, zależy mi tylko na podstawowych funkcjach- budżet 360zł. Na razie zainteresował mnie ten model http://www.skapiec.pl/site/cat/305/comp/301471, posiada ktoś może i mógłby się wypowiedzieć? Ewentualnie propozycje do limitu który podałem.
Link do komentarza
Cytat

Hmm tak jak w temacie potrzebuję kupić kuchenkę mikrofalową (niestety poprzednia odmówiła współpracy) wielkość nie ma tutaj znaczenia- przestronna kuchnia, kolor najlepiej srebrny. Samo urządzenie nie musi być wybajerzone, zależy mi tylko na podstawowych funkcjach- budżet 360zł. Na razie zainteresował mnie ten model http://www.skapiec.pl/site/cat/305/comp/301471, posiada ktoś może i mógłby się wypowiedzieć? Ewentualnie propozycje do limitu który podałem.




Nie wiem ile wytrzyma tej firmy, ale ja bym kupił 23 ltr. sam mam kuchnie tej pojemnosci.
Link do komentarza
Witam,

zdecydowałam sie na zakup kuchenki mikrofalowej z grilem kwarcowym( jedzenie nie wilgotnieje, tylko po przygotowaniu jest chrupkie, zapiekanki i pizza PYCHA)i taką bym polecała, mi bardzo ułatwiła życie bo nie mam piekarnika. Kupiłam Teke za około 900 zł, jak na razie bezawaryjna i łatwo sie czysci. Polecam
Link do komentarza
Cytat

Myślę ze jeżeli szukasz podstawowych funkcji tylko to mozna znaleźć coś tańszego chyba przeciez zwykłą nie brzydka kuchenke można kupic za troche ponad 200



No akurat moja druga (lepsza) połowa zaparła się na srebrną i tutaj nawet nie mam co walczyć icon_smile.gif A w sumie model też w miarę prosty z tego co czytałem (chce uniknąć ślęczenia przed instrukcja przed każdym użyciem)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...