Skocz do zawartości

Dom z prefabrykatów


Recommended Posts

  • 1 rok temu...
ja mam dom wybudowany technologią prefabrykatów keramzytowych, uważam, że była to dobra decyzja. Cenowo wyszło porównywalnie z zakupem mieszkania, a nie oszukujmy się - dom to jednak dom...firma wzięła 2,4tys za m2 - działają w kilku woj..
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam, Jesteśmy z mężem zainteresowani budową domu z prefabrykatów. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania solidnej i uczciwej firmy która pomogłaby zrealizować nam nasze marzenie. Bylibyśmy wdzięczni za jakieś wskazówki odnośnie firm osób które w takim właśnie systemie budowały swoje domy. Prośba do \"jaaa\" o polecenie swoich wykonawców. Kontakt honia23@interia.pl. Dziekuje..
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Cytat

Witam Obecnie jestem na etapie zakupu okien z mysla o PCV . Mam pytanie co mial autor tegoz tekstu na mysli piszac ,, ale dzisiaj wybralby inne,,


my kupilismy okna w bardzo kiepskiej firmie, i jaki byly problemy z grama garazowa lub oknem tarasowym to musielismy sami organizowac neprawe bo sklep powiedzial ze On tego nie zrobi.
oczywiscie mozna isc do sadu, rzecznika i innych ale gdy na dworze jest -20 licza sie szybkie dzialania,
mialo byc dobrze a wyszlo jak zawsze,
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 4 lata temu...
Gość piłat
Ja ,podobnie jak większość polaków, też nie mam co robić i chyba z nadmiaru nudy wybuduję sobie dom z keramzytobetonu. Jak każdego normalnego polaka, stać mnie na to ,więc wyciągnę ten kilkuset tysięczny plik banknotów i od jutra do dzieła..
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...