Skocz do zawartości

Dom z ogrodem zimowym


Recommended Posts

„Od dawna myśleliśmy o zimowym ogrodzie – mówią Mira i Andrzej Krawczykowscy z Nowego Miasta nad Pilicą. Mamy wokół domu wielki ogród i w lecie spędzamy w nim dużo czasu, ale marzyło nam się śniadanie albo kawa z przyjaciółmi wśród zieleni, kiedy za oknami jest śnieg i mróz. Rok temu udało nam się go wreszcie wykonać”.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/796-dom-z-ogrodem-zimowym

Link do komentarza
Gość norbiwolow
witam
Gratuluje pieknego ogrodu zimowego - czy moge prosic o dokładniejsze informacje jak samemu wykonac taka budowlę - sposób montażu konstrukcji , uszczelnienia, jakie szyby itp. - na adres: muzyczk@wp.pl
z góry dziękuje.
pozdrawiam
Norbert
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Gość Bogusława Tyszka
Witam!Gratulacje! Piękny ogród zimowy! Jestem obecnie na takim etapie, że obdzwoniłam wszystkie firmy i koszt budowy ogrodu zimowego mnie przraził 50-70 tysięcy za ogród o wymiarach 20 m2. My również mamy dom pobudowany tradycyjna metodą w latach 90-tych. Byłam bym wdzięczna za przesłanie większej ilości zdjęć państwa ogrodu, Czy moge prosić o dokładniejsze informację jak samemu wykonać taką budowlę - sposób montażu konstrukcji ,szkic sposób uszczelnienia, jakie szyby,czy może być on przedłużeniem salonu bez konieczności montowania drzwi jeśli zrobione byłoby ogrzewanie podłogowe.Jak ta technologia sprawdza się zimą.Chciałabym zobaczyć jak Państwo połączyliście ogród z budynkiem itp. Jeszcze raz gratuluję pomysłu.Jeśli zechcielibyście podzielić się się uwagami i udzielić cennych rad byłabym bardzo wdzięczna.- na adres: bogusia40@poczta.onet.eu Z góry dziękuję. Pozdrawiam !
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam!Gratulacje! Piękny ogród zimowy! Jestem obecnie na takim etapie, że obdzwoniłam wszystkie firmy i koszt budowy ogrodu zimowego mnie przraził 50-70 tysięcy za ogród o wymiarach 20 m2. My również mamy dom pobudowany tradycyjna metodą w latach 90-tych. Byłam bym wdzięczna za przesłanie większej ilości zdjęć państwa ogrodu, Czy moge prosić o dokładniejsze informację jak samemu wykonać taką budowlę - sposób montażu konstrukcji ,szkic sposób uszczelnienia, jakie szyby,czy może być on przedłużeniem salonu bez konieczności montowania drzwi jeśli zrobione byłoby ogrzewanie podłogowe.Jak ta technologia sprawdza się zimą.Chciałabym zobaczyć jak Państwo połączyliście ogród z budynkiem itp. Jeszcze raz gratuluję pomysłu.Jeśli zechcielibyście podzielić się się uwagami i udzielić cennych rad byłabym bardzo wdzięczna.- na adres: bogusia40@poczta.onet.eu
Z góry dziękuję. Pozdrawiam !



Dokładnie mam takie samo doswiadczenie z firmami wykonawczymi. Chcę ruszyć z budową ogrodu zimowego , około 30m2
Czy ktoś z Panstwa ma doświadczenie z budowaniem takiego ogrodu 'metodą gospodarczą' ???
Ostatnio firma wyceniła mi tą pracę na 80 tyś zł !
Będę wdzięczna za podpowiedzi , zdjecia , itd
może być na prv olakarola@vp.pl
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...