Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: VOX Składy budowlane


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość klient
VOX W SZCZECINIE TO JEDNA WIELKA PORAZKA NIEPRZYCHYLNA KLIENTOM!!!

Nagmninne sa opoznienia dostaw, a o przesunieciu terminu nikt nie raczy informowac klienta. Od rezygnacji z zamowienia zmusza zaliczka, ktora jest gwarancja czekania w nieskonczonosc. Sprzedawcy wprowadzanie w blad klienta maja w jednym palcu. Klient sie nie liczy, wazna jest tylko gotowka. Zdecydowanie nie polecam!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Nie mogę zgodzić się z tą negatywną opinią. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi: fachowa pomoc i rzetelne informacje. Towar zgodny z zamówieniem, czas realizacji zgodny z podaną informacją.

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy VOX. Montażyści solidni. Fachowo wykonali swoją pracę. Nie mam zastrzeżeń.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
miałem szczere chęci skorzystać z hurtowni w szczecinie, ale po przeczytaniu komentarzy skasowałem tą firmę z mojego notesu. zapewne jest wiele innych porządnych i terminowych. komentarze się przydają za co dziekuję. grabulka dla komentatorów.

ludzie, jeszcze nikt mnie nie opitolil przy skladaniu zamowienia, ze kobiecie przeszkadzam gdy ona rozmawia z kolezanka. wypadlem z hurtowni vox w szczecinie jak preshing i juz zapomnialem droge do niej. absolutnie nie polecem nikomu jakiejkolwiek wspolpracy zwlaszcza do montazu drzwi wewnetrznych i zewnetrzynych. TRAGEDIA ABSOLUTNA
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Leszek
Ceny i jakość towarów ok ale na tym koniec. Po złożeniu zamówienia mają cię w nosie i właściwie się z tym nie kryją. Panienka z obsługi obrażona na pytanie dlaczego nie dotrzymują terminów, brak informacji, zainteresowania, notoryczne błędy w wycenach. Jest mało miejsc w Szczecinie gdzie tak Cię potraktują.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość anula
Z tego co ja się orientuje, to znacznie tam wzrósł poziom sprzedaży jak i podejścia do klienta. Salony posiadają certyfikowanych montażystów, zmieniła sie ostatnio załoga. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Michał
zgadzam sie z Panem Leszkiem. Klient po złożeniu zamówienia dla nich nic nie znaczy. Czekaliśmy z żoną 10 minut,żeby ktos nas obsłużył, a kiedy zapytalismy kto może to zrobić ( przy stanowisku były 4 osoby)panienka wzruszyła ramionami, a pozostałe 3 osoby udawały, że nas nie widzą!!!
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Zamowilam w firmie vox drzwi ze wstawieniem. Drzwi ok. ale to jak sa wstawione to koszmar-drzwi sa zle osadzone,krzywo,z kazdej strony napakowane betonu czy czgos tam,w podlodze zostala dziura,a cokoliki na klatce schodowej byly oderwane.Jak chcialam zlozyc reklamacje to pani pracujaca w tej firmnie mnie zbywala i mowila,ze ona tez ma w domu cokoliki oderwane,jakby mnie to cos interesowalo.Za wstawienie zaplacilam 600zl i teraz drugie tyle zaplace fachowcowi,ktory to poprawi.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dziwię się że nie złożyła Pani reklamacji ma Pani takie prawo Ja nie nażekam mam kilka zakupów za sobą i jestem zadowolona jak i z zakupów tak i z montażu. Trzeba im przyznać że mają bardzo duzy wybór Paneli i drzwi chyba największy w Szczecinie
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Kupiliśmy w Składach Vox w Szczecinie panele z montażem.Cena była bardzo korzystna.Obsługa miła, dobrze zorientowana w temacie. Montaż paneli poszedł bardzo sprawnie. W wakacje oglądaliśmy te panele w składach Vox w Wejherowie, i tam się w nich zakochaliśmy:) Sprzedawca dał nam katalogi i mimo, że uprzedziliśmy że zamówienie złożymy w Szczecinie to obsługiwał nas z dużym zaangażowaniem . Polecamy!

Bardzo profesjonalna obsługa- zarówno sprzedawcy jak i montażyści. Drzwi Gerda, które zamówiliśmy świetnie wyglądają, w mieszkaniu jest cieplej i nie słychać tak odgłosów z korytarza jak wcześniej.Polecam.

Miła obsługa, sprzedawca fachowo doradził nam jakie drzwi wybrać do sypialni i pokoju dziecka. Montaż bardzo sprawny.Polecam ten Skład.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
Gość Gockowiak
ceny ok montażyści partacze i oszuści dali protokół do podpisu nie skończyli do dziś a zakupu dokonałem w maju jakiś pan Robercik ich monter twierdzi że do mnie dzwonił i chciał się umówić ale że ja niby nie mam czasu a przecież jestem inwalidą i z domu nie wychodzę kupa oszustów i pataczy jak napisałem wyżej
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...