Skocz do zawartości

Wykonuje projekty wstępne


Recommended Posts

Witam jeżeli ktoś chce wykonać projekt wstępny i nie chce płacić za to słonych pieniędzy architektowi zapraszam służe swoimi usługami icon_smile.gif icon_biggrin.gif

jesli chcecie pytajcie a ja postaram sie odp. icon_smile.gif

ponadto mam nadzór nad osobami które buduja ( firemki-robotnicy) jesli ktos potrzebuje kontaktu z możliwymi ekipami do współpracy to moge polecic pare osób

(to nie jest reklama prosze tego nie traktowac w ten sposób) icon_smile.gif
Link do komentarza
Witam,

Bardzo polecam tego forumowicza.

Jestem pod wrażeniem Twojej pracy, jestem Ci bardzo wdzięczny za wykonanie projektu. Podeszłeś do sprawy poważnie, stanąłeś na wysokości zadania za co z całego serca dziękuję. Dla mnie jest to profesjonalne i najlepsze rozwiązanie z którym spotkałem się do tej pory. icon_idea.gif

Oto dowód:
https://forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=6334

Pozdrawiam,
krzysztofuks@o2.pl
Link do komentarza
Cytat

witam, czy jest możliwość wynająć kogoś kto zajmie się (odpłatnie) sprawą papierkową, tzn. wszelkiego rodzaju pozwolenia?



tak jest taka możliwosc jak najbardziej.. prosze pisać na prywatna wiadomosc icon_smile.gif a ja podam tel kontaktowy i miejsce biura- icon_smile.gif
Pozatym prowadze katalog osób z którymi współpracuje icon_biggrin.gif odnosnie robotników którzy budują domy których prowadzę w zakresie budownictwa jedno oraz wielo rodzinnego.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
pozatym dla naszych klientów staramy sie czasem nawet w naszych hurtowniach załatwiac rabaty..

ps. przepraszam za błedy literowe jesli sa pisane na szybko.
pzdrawiam
Link do komentarza
Cytat

tak jest taka możliwosc jak najbardziej.. prosze pisać na prywatna wiadomosc icon_smile.gif a ja podam tel kontaktowy i miejsce biura- icon_smile.gif
Pozatym prowadze katalog osób z którymi współpracuje icon_biggrin.gif odnosnie robotników którzy budują domy których prowadzę w zakresie budownictwa jedno oraz wielo rodzinnego.. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
pozatym dla naszych klientów staramy sie czasem nawet w naszych hurtowniach załatwiac rabaty..

ps. przepraszam za błedy literowe jesli sa pisane na szybko.
pzdrawiam





przepraszam, a na jaki adres pryw.? Porsze wybaczyc jesli gdzies jest wpisany lub widoczny...icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam,

Bardzo polecam tego forumowicza.

Jestem pod wrażeniem Twojej pracy, jestem Ci bardzo wdzięczny za wykonanie projektu. Podeszłeś do sprawy poważnie, stanąłeś na wysokości zadania za co z całego serca dziękuję. Dla mnie jest to profesjonalne i najlepsze rozwiązanie z którym spotkałem się do tej pory. icon_idea.gif

Oto dowód:
https://forum.budujemydom.pl/index.php?showtopic=6334

Pozdrawiam,
krzysztofuks@o2.pl



panie krzysztofuksie meil z projektami jest juz u pana na skrzynce icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A co zawiera ten projekt, tak z ciekawości ?



projekt jest rysowany indywidualnie u kolegi akurat było przerobienie budynku gospodarczego na budynek mieszkalny.
koledze naszemu zależało na sensownym rozmieszczeniu budulca czyli scian i okien itp..
(wszystko zależne jest od życzenia klienta)
każdy ma inne potrzby (jak w opisie. projekty wstepne..) sa osoby które maja kubature budynku a nie maja rozeznania co do ścian kominów itp.. a cos by chciały zmienic.. jeżeli jest taka potrzeba to robimy projekt scian czy komina czy elektryki.. to zależy na czym komu zależy
Link do komentarza
Cytat

Witam jeżeli ktoś chce wykonać projekt wstępny i nie chce płacić za to słonych pieniędzy architektowi zapraszam służe swoimi usługami icon_smile.gif icon_biggrin.gif

jesli chcecie pytajcie a ja postaram sie odp. icon_smile.gif

ponadto mam nadzór nad osobami które buduja ( firemki-robotnicy) jesli ktos potrzebuje kontaktu z możliwymi ekipami do współpracy to moge polecic pare osób

(to nie jest reklama prosze tego nie traktowac w ten sposób) icon_smile.gif




Dzień dobry jestem zainteresowana pana usługa. Zasięgnełam informacji od osób na temat pana pracy..
Zainteresowana jestem pana usługą odnośnie projektu jak i postawienia stanu surowego..
Proszę mi wysłać wiadomość z adresem biura i tel. (chce zrobić parę zmian tylko nie wiem jak to będzie wygladać) icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Dzień dobry jestem zainteresowana pana usługa. Zasięgnełam informacji od osób na temat pana pracy..
Zainteresowana jestem pana usługą odnośnie projektu jak i postawienia stanu surowego..
Proszę mi wysłać wiadomość z adresem biura i tel. (chce zrobić parę zmian tylko nie wiem jak to będzie wygladać) icon_biggrin.gif




proszę bardzo wysyłam wiadomosć ze zmianami icon_smile.gif i zapraszam do biura po odebranie.
Link do komentarza
Odebrałam projekt wstępny po zmianie i nawet dogadałam sie ze pan bedzie budował nasz dom.
lecę teraz do biura projektowego żeby przystęplowali mi projekt o ile będzie trzeba pan powiedział ze te zmiany to i kierownik budowy naniesie.. Ale zapytam dla bezpieczeństwa

Polecam dobry kontakt z człowiekiem. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Odebrałam projekt wstępny po zmianie i nawet dogadałam sie ze pan bedzie budował nasz dom.
lecę teraz do biura projektowego żeby przystęplowali mi projekt o ile będzie trzeba pan powiedział ze te zmiany to i kierownik budowy naniesie.. Ale zapytam dla bezpieczeństwa

Polecam dobry kontakt z człowiekiem. icon_smile.gif




DZieki dorisbis.. Dawno nie zagladałem na to forum.. troche pracy a poza tym ruszają budowy domków.. jak sama wiesz twój również.. dzieki za koment. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Witam po długiej przerwie.. niestety z powodu problemów osobistych..
straciłem prace .... niedobrze.. ale nic... w to miejsce moge zaoferowac swoje usługi z budowa domów
MAM ZATRUDNIONYCH 4 SOLIDNYCH CHŁOPAKÓW Z KTÓRYMI PRACOWAŁEM CZYLI ODBIERAŁEM IM PRACE KTÓRE ROBILI.. TERAZ SA POD MOIM SKRZYDŁEM.. JA JAKO MAŁY PRZEDSIEBIORCA SZUKAM ZLECEŃ W OKOLICACH WARSZAWY..
JESLI KTOŚ MA JAKIŚ ZLECENIA TO PISZCIE PYTAJCIE.. Z CHECIA PRZYJMĘ PARE ZLECEŃ DO BUDOWY..
NADMIENIE ŻE MAM DOBRA CEŃE NA GAZOBETON H+H DLA NASZYCH BUDUJACYCH..
JESLI POTRZEBUJECIE EKIPY SOLIDNEJ NIE JAKIEŚ TAM PIJAKI TO PISZCIE.. 5 OSÓB W TYM NADZÓR BUD OCZYWIŚCIE JA.. POZDRAWIAM WAS PISZCIE NA PRYWATNĄ WIADOMOŚC ODPISZE. Dziekuje i pozdrawiam was icon_smile.gif icon_smile.gif
icon_smile.gif icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam po długiej przerwie.. niestety z powodu problemów osobistych..
straciłem prace .... niedobrze.. ale nic... w to miejsce moge zaoferowac swoje usługi z budowa domów
MAM ZATRUDNIONYCH 4 SOLIDNYCH CHŁOPAKÓW Z KTÓRYMI PRACOWAŁEM CZYLI ODBIERAŁEM IM PRACE KTÓRE ROBILI.. TERAZ SA POD MOIM SKRZYDŁEM.. JA JAKO MAŁY PRZEDSIEBIORCA SZUKAM ZLECEŃ W OKOLICACH WARSZAWY..
JESLI KTOŚ MA JAKIŚ ZLECENIA TO PISZCIE PYTAJCIE.. Z CHECIA PRZYJMĘ PARE ZLECEŃ DO BUDOWY..
NADMIENIE ŻE MAM DOBRA CEŃE NA GAZOBETON H+H DLA NASZYCH BUDUJACYCH..
JESLI POTRZEBUJECIE EKIPY SOLIDNEJ NIE JAKIEŚ TAM PIJAKI TO PISZCIE.. 5 OSÓB W TYM NADZÓR BUD OCZYWIŚCIE JA.. POZDRAWIAM WAS PISZCIE NA PRYWATNĄ WIADOMOŚC ODPISZE. Dziekuje i pozdrawiam was icon_smile.gif icon_smile.gif
icon_smile.gif icon_smile.gif




a i jeszce jedno robimy również elewacje elekteryke co i cw oraz zabudowy G/K oraz ocieplenia poddasza.

ps. przepraszam za błedy ort.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Witam Pana Przemka,

przeczytalem Pana post, potem obejrzalem sobie Panski projekt dla Krzysztofuksa. Przeczytalem caly proces, cala historie. Zrobilem do dokladnie, zeby moja krytyka nie byla nieuzasadniona.


Cytat

Witam jeżeli ktoś chce wykonać projekt wstępny i nie chce płacić za to słonych pieniędzy architektowi zapraszam służe swoimi usługami icon_smile.gif icon_biggrin.gif

Niech Pan nie pisze takich tekstów. Ma Pan ekipe, zna pan ludzi, swietnie Pan buduje. Zna sie Pan na tym i chwala Panu za to. Projektowanie jednak, niech Pan zostawi tym, co sie na tym znaja.

Kilka "kwiatków" z projektu dla Pan Krzysztofuksa:

- Wrysowanie okien w sciane bedaca jednoczesnie sciana budynku obok.
- Sypialnia dla dwóch osób o powierzchni 6,9m2. To nie sa nawet parametry na pokój dziecinny, tylko na luksusowa
pakamere
- Drzwi wejsciowe otwierajace sie na kotlownie - nie potrzebna z reszta - a nie na pokój dzienny.
- Pokój dzienny zostal zdegradowany do wielkiego korytarza. Drzwi ze wszystkich stron.
- Na 50m2 lazienka jest za duza.

Tak szczerze, Pan Krzysztofuks zrobil to lepiej. Jego projekt , ciezko, niemniej funkcjonuje, Pana niestety nie.



jesli chcecie pytajcie a ja postaram sie odp. icon_smile.gif

ponadto mam nadzór nad osobami które buduja ( firemki-robotnicy) jesli ktos potrzebuje kontaktu z możliwymi ekipami do współpracy to moge polecic pare osób

Tutaj zycze Panu wszystkiego najlepszego i samych sukcesów

(to nie jest reklama prosze tego nie traktowac w ten sposób) icon_smile.gif



Z jednej strony przykro mi, ze wypisuje takie rzeczy. Z drugiej strony jak widze tekst: "Po co macie placic slono architektowi, ja Wam to zrobie." i potem widze takiego gniota, no to trzeba zareagowac.

Pozdrawiam wszystkich, a Panu Przemkowi zycze jeszcze raz wszystkiego naj, naj w posrednictwie i wykonawstwie.
Rafal

PS. Skoro chcialby Pan udzielac rad przy projektowaniu, polecam ksiazke Pana Neuferta "Podręcznik projektowania".
Jest to zbiór zaakceptowanych na calym swiecie standardów. Znajdzie Pan tam wszystko. Mam wieloletnie doswiadczenie i jesli nie jestem czegos pewien, siegam po Neuferta, albo po normy. icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witam Pana Przemka,

przeczytalem Pana post, potem obejrzalem sobie Panski projekt dla Krzysztofuksa. Przeczytalem caly proces, cala historie. Zrobilem do dokladnie, zeby moja krytyka nie byla nieuzasadniona.




Z jednej strony przykro mi, ze wypisuje takie rzeczy. Z drugiej strony jak widze tekst: "Po co macie placic slono architektowi, ja Wam to zrobie." i potem widze takiego gniota, no to trzeba zareagowac.

Pozdrawiam wszystkich, a Panu Przemkowi zycze jeszcze raz wszystkiego naj, naj w posrednictwie i wykonawstwie.
Rafal

PS. Skoro chcialby Pan udzielac rad przy projektowaniu, polecam ksiazke Pana Neuferta "Podręcznik projektowania".
Jest to zbiór zaakceptowanych na calym swiecie standardów. Znajdzie Pan tam wszystko. Mam wieloletnie doswiadczenie i jesli nie jestem czegos pewien, siegam po Neuferta, albo po normy. icon_smile.gif





Witam zakupiłem polecana ksiege basni na temat projektów.
Dziekuje za uwagi ale nie doczytał pan chyba.. tam jest projekty wstepne czyli taki zarys a raczej projekt który juz duzo daje projektantowi..
Sa osoby które projektuja zarys domu oraz ustawienie..
Raczej powinien pan pochwalic moja postawe ze konkretmie klient przychodzi z danym projektem i wie co ma przedstawic peojektantowi..
Pozwala to zaoszczedzic czasu a dzieki temu ja nabieram praktyki..
Do tego dodam ze osoby które chciały zleciły taki projekt nie wnosza uwag a wrecz przeciwnie maja juz konkrety..
Łatwiej im podjac decyzje co do danego projektu
Napewno nie poswiecił by pan im tyle czasy na takie hobbystyczne działana..
Pan by ich poprostu kasował w tysiacach i do tego to co sie dzieje to na każda rozmowe musieli by czekac po 2 miesiace bo wiem co sie dzieje w biurach projektowych
Mimo to dziekuje za słowa krytyki..
Pomorze mi to w dalszej praktyce

Ja tez życzę wszystkiego naj..
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Wykluczyć tego nie można!




Znac to sie znamy tylko z opisu w interniecie.. hahaha !!!!!!!!!
Nie wiem do czego zmierzasz.. zrobiłem parę prac na forum i ludzie sa zadowoleni..
Czego ty dociekasz..
A zapewnie cie że nie mam 5 a nawet 2 kont na forum..
Sory jesli ci to przeszkadza to nie moja wina.. robie swoje a skoro ludziom podobaja sie moje propozycje to super..
Nie wiem o co tyle szumu..
wielu osobom ułatwiam życie.. oraz pomagam tym nie zdecydowanym. icon_biggrin.gif
pozdrawiam cie oraz wszystkich zainteresowanych
Ponad to po proszę osoby którym wykonywałem wstepnie prace poprosze również o wypowiedz..
Link do komentarza
Cytat

Znac to sie znamy tylko z opisu w interniecie.. hahaha !!!!!!!!!
Nie wiem do czego zmierzasz.. zrobiłem parę prac na forum i ludzie sa zadowoleni..
Czego ty dociekasz..
A zapewnie cie że nie mam 5 a nawet 2 kont na forum..
Sory jesli ci to przeszkadza to nie moja wina.. robie swoje a skoro ludziom podobaja sie moje propozycje to super..
Nie wiem o co tyle szumu..
wielu osobom ułatwiam życie.. oraz pomagam tym nie zdecydowanym. icon_biggrin.gif
pozdrawiam cie oraz wszystkich zainteresowanych
Ponad to po proszę osoby którym wykonywałem wstepnie prace poprosze również o wypowiedz..



A dlaczego piszesz to do mnie? icon_eek.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

sory ale z klinkierem ci nie wyszło [aktualny temat na forum]



dziekuje koledze talarowi za odwiedzenie mojego profila.
mam dziwne wrażenie ze Kolega TALAR z forum jest kim od ala inwestora od tego ogrodzenia..
Odnosnioe tematu ogrodzen ia to SAD to rostrzygnie..
Ja nie jestem na tyle nie inteligentny by oczerniac innych poczekamy na sprawe a do tego czsu prosze o pochamowanie swych emocji..
kolego TALAR pozdrów inwestorów od tego ogrodzenia które zekomozle było zrobione....eh.. wszystkiego nie moge poujawniac bo nie było by czego przedstawiac w Sądzie.
Skończmy to bo mam wiele dobrych opińni a tylko 1 negatywna.. czy to niby przesadza o człowieku???? chyba nie!!!!!
Budujemy domy wykonujemy ogrodzenia. I na tym forum mamy wielu zadowolonych..
tak a propo to wykonanie tak tej inwestycji wymusiło zamieszanie a było tam wiele..
ci inwestorzy maja nawet wrogów na własnej ulicy o czym my tu bedziemy dyskutowac jak nie znacie sprawy.
pozdrawiam Pana Talara
Link do komentarza
Cytat

dziekuje koledze talarowi za odwiedzenie mojego profila.
mam dziwne wrażenie ze Kolega TALAR z forum jest kim od ala inwestora od tego ogrodzenia..
Odnosnioe tematu ogrodzen ia to SAD to rostrzygnie..
Ja nie jestem na tyle nie inteligentny by oczerniac innych poczekamy na sprawe a do tego czsu prosze o pochamowanie swych emocji..
kolego TALAR pozdrów inwestorów od tego ogrodzenia które zekomozle było zrobione....eh.. wszystkiego nie moge poujawniac bo nie było by czego przedstawiac w Sądzie.
Skończmy to bo mam wiele dobrych opińni a tylko 1 negatywna.. czy to niby przesadza o człowieku???? chyba nie!!!!!
Budujemy domy wykonujemy ogrodzenia. I na tym forum mamy wielu zadowolonych..
tak a propo to wykonanie tak tej inwestycji wymusiło zamieszanie a było tam wiele..
ci inwestorzy maja nawet wrogów na własnej ulicy o czym my tu bedziemy dyskutowac jak nie znacie sprawy.
pozdrawiam Pana Talara



Pohamuj swoje opinie na temat inwestorów, wspaniały i inteligentny wykonawco. Nie masz zielonego pojęcia, jak żyję z sąsiadami, więc uważaj, co piszesz. Wyniki twojej pracy wykonawco, może obejrzeć każdy.
https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...ost&p=56736
Tu są dowody, a nie pisane bajki z mchu i paproci.
Rozśmiesza mnie stwierdzenie "wykonanie tak tej inwestycji wymusiło zamieszanie a było tam wiele..".
Między innymi od zamieszania zależą np. krzywe słupy, postawione bezpośrednio na kostce brukowej itp.(można obejrzeć zdjęcia). Naprawdę człowieku nie rozumiesz, że schrzaniłeś całą robotę. A co do zadowolonych Twoich klientów, to znam jeszcze takich, którzy na samo wspomnienie dostają drgawek.
Pozdrawiam Forumowiczów i jak najdalej od tej firmy
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

nie wiem czy ktoś jeszcze tu wchodzi ale dziś obejrzałem ten projekt dla krzysztoffuks totalna porażka błąd na błędzie ja projektuje amatorsko i od razu ciśnienie mi skoczyło jak widzę taki bubel żaden urząd nie przyjmie jak można takim czymś się chwalić życzę sukcesów




Kolego docztaj dokładnie ze to tylko zarys a nie jakiś dokładny projekt..
icon_smile.gif człowiekowi chodziło o wstepne pokazanie tego co chciał przedstawic. ten projekt ( zarys) to tylko wizja rozmieszczenia.
pomyśl to co piszesz.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

nie wiem czy ktoś jeszcze tu wchodzi ale dziś obejrzałem ten projekt dla krzysztoffuks totalna porażka błąd na błędzie ja projektuje amatorsko i od razu ciśnienie mi skoczyło jak widzę taki bubel żaden urząd nie przyjmie jak można takim czymś się chwalić życzę sukcesów


Dokładnie. Ludzie nie bądźcie naiwni. Te "projekty wstępne" to żenada. Nie wierzę, ze ktoś się dał nabrać. Nie wierzę!
Link do komentarza
napisałeś że to projekt wstępny, wizja rozmieszczenia popatrz każdy biorąc długopis i kartkę do ręki nakreśli to co chce idzie do projektanta i pokazuje mu co narysował a temu włosy dęba stają tak samo tu jeżeli zajmujesz się tym to jak mogą drzwi z łazienki otwierać się do środka pomieszczenia a drzwi kotłowni zachodzą na drzwi wejściowe a pro po kotłownia nie spełnia wymogów kubatury by podłączyć piec c.o.itd. nie mam nic przeciwko twoim projektom wiem że są też naiwni co skuszą sie na coś takiego pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam jeżeli ktoś chce wykonać projekt wstępny i nie chce płacić za to słonych pieniędzy architektowi zapraszam służe swoimi usługami icon_smile.gif icon_biggrin.gif

jesli chcecie pytajcie a ja postaram sie odp. icon_smile.gif

ponadto mam nadzór nad osobami które buduja ( firemki-robotnicy) jesli ktos potrzebuje kontaktu z możliwymi ekipami do współpracy to moge polecic pare osób

(to nie jest reklama prosze tego nie traktowac w ten sposób) icon_smile.gif



Co to jest "projekt wstępny"?
Ja mam projekt indywidualny, robiony przez architekta, płacone było za całą usługę, bez rozbijania na koncepcję, proj. architektoniczny i techniczny. Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że koncepcję (bo chyba o to Panu chodzi) lepiej zrobi prawdziwy architekt.
Poza tym dla architekta nie ma różnicy, czy przyjdę do niegi ze swoimi bazgrołami, czy z "projektem wstępnym" - i tak skasuje mnie za całość.
Link do komentarza
Cytat

Co to jest "projekt wstępny"?
Ja mam projekt indywidualny, robiony przez architekta, płacone było za całą usługę, bez rozbijania na koncepcję, proj. architektoniczny i techniczny. Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że koncepcję (bo chyba o to Panu chodzi) lepiej zrobi prawdziwy architekt.
Poza tym dla architekta nie ma różnicy, czy przyjdę do niegi ze swoimi bazgrołami, czy z "projektem wstępnym" - i tak skasuje mnie za całość.


No właśnie po co płacić domorosłemu fachowcowi za cos co pewnie i tak będzie przerobione przez architekta. Inna sprawa że gdyby projektowanie domu było tak banalne to po co 5 lat studiów architekta i pózniej praktyki, aby zdobyć uprawnienia?...
Link do komentarza
Cytat

Co to jest "projekt wstępny"?
Ja mam projekt indywidualny, robiony przez architekta, płacone było za całą usługę, bez rozbijania na koncepcję, proj. architektoniczny i techniczny. Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że koncepcję (bo chyba o to Panu chodzi) lepiej zrobi prawdziwy architekt.
Poza tym dla architekta nie ma różnicy, czy przyjdę do niegi ze swoimi bazgrołami, czy z "projektem wstępnym" - i tak skasuje mnie za całość.


Projekt wstępny = koncepcja. Jest to ok 30% ostatecznej ceny projektu.
Cytat

No właśnie po co płacić domorosłemu fachowcowi za cos co pewnie i tak będzie przerobione przez architekta. Inna sprawa że gdyby projektowanie domu było tak banalne to po co 5 lat studiów architekta i pózniej praktyki, aby zdobyć uprawnienia?...


5 lat studiów + min. 3 lata praktyki + płatny egzamin państwowy o zdawalności ok 10%
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...