Skocz do zawartości

Dofinansowanie


Recommended Posts

Cytat

Witam!

Chciałbym w swoim budowanym domu zainstalować rekuperator oraz kolektory słoneczne. Zastanawiam się czy jest możliwość dostać jakieś dotacje z gminy lub powiatu w związku z ochroną środowiska albo czymś podobnym.

Pozdrawiam
Piotrek


Zależy od gminy. wszelkich informacji się dowiesz wydziale budownictwa w gminie.
Link do komentarza
Ale czy to zależy od gminy ?? Czy może UE ma przeznaczone dotacje na wszystkie gminy, tylko problem pozostaje po stronie urzędników, którzy zazwyczaj (czytaj "zdecydowana większość") nie chcą się takimi sprawami interesować co wiąże się z douczeniem, powiększeniem swojej wiedzy, a tego to im się nie chce robić !!! Bo to skomplikuje im pracę, gdyż będą mieli więcej pytań od ludzi i więcej obowiązków.

Piotr icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ale czy to zależy od gminy ?? Czy może UE ma przeznaczone dotacje na wszystkie gminy, tylko problem pozostaje po stronie urzędników, którzy zazwyczaj (czytaj "zdecydowana większość") nie chcą się takimi sprawami interesować co wiąże się z douczeniem, powiększeniem swojej wiedzy, a tego to im się nie chce robić !!! Bo to skomplikuje im pracę, gdyż będą mieli więcej pytań od ludzi i więcej obowiązków.

Piotr icon_smile.gif


Wydaje mi się, że to zależy od gminnego budżetu "z unii". W mojej gminie jest warunek,że zwracają jakiś tam procent zakupu i montażu układów solarnych ale powierzchnia solarów musi być min. 20m2. Z kolei w innej gminie zwracają jakiąś tam część bez tego warunku. Więc już sam nie wiem.
Osobną sprawą są urzędnicy.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...