Skocz do zawartości

Dlaczego jest tak drogo!?


Kocur

Recommended Posts

Dlaczego w waszym piśmie nie piszecie o paranoi cen w Polsce…dlaczego? Rozumiem, że jesteście uzależnieni od reklamodawców- ale jak można tak dać się doić: przecież każdy za to płaci, ja płace.

http://www.ibg-haus.de/site/traumhaeuser-n...g/giebelhaus/#3


poza tym czy zadaliście sobie kiedyś pytanie dlaczego u nas nie ma rat stałych, tylko walą nas zmiennymi stopami przerzucając ryzyko na klienta ….
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego w waszym piśmie nie piszecie o paranoi cen w Polsce…dlaczego? Rozumiem, że jesteście uzależnieni od reklamodawców- ale jak można tak dać się doić: przecież każdy za to płaci, ja płace.

http://www.ibg-haus.de/site/traumhaeuser-n...g/giebelhaus/#3


poza tym czy zadaliście sobie kiedyś pytanie dlaczego u nas nie ma rat stałych, tylko walą nas zmiennymi stopami przerzucając ryzyko na klienta ….



Nie rozumiem Twojego wywodu. Żalisz się na ceny w Polsce? A po co tak biadolisz? Co Ci to da?
Jeśli masz jakieś przemyślenia to je przedstaw. I kto za co płaci? Po co ten link z niemiec-co on ma przedstawiać?
Co do rat - przecież są raty zmienne i stałe. To co że stałe są 2xwiększe niż zmienne ale nie rozumiem po co takie rozżalenie?
Link do komentarza
Nie znam niemieckiego, więc nie wiem jaki jest standard wykończenia tych domków, ale o ile dobrze zrozumiałem to za taki sam domek u nas zapłacisz 100-200 tys więcej.

A z tymi ratami stałymi to jest tak, że nie znam osoby, która by miała raty stałe. Jak są tak nieatrakcyjne to po co je oferować.

Ja sobie zadawałem pytania, co do paranoi wzrostu cen mieszkań, około roku temu i nikt mi nie odpowiedział, dlaczego tak jest. Ja się na to nie zgodziłem, wiec buduję dom w relatywnie do mieszkania niskiej cenie.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Nie bardzo wiem o co Kocurowi chodzi, domek 121 m2 za 139 tyś euro to daje jakieś 570 tyś (z wyposażeniem), cena jak u nas w Polsce. Dom nawet nie ma garażu , ocieplony standardowo z tego co zrozumiałam z bloczków betonowych. Moje spostrzeżenia: bardzo podobnie a nic taniej wcale aby się tak złościć.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...