Skocz do zawartości

Piecyk do podgrzewania wody


NiceMan

Recommended Posts

Witam
Poszukuje Pieca do podgrzewania wody dość tani w eksploatacji. Aby grzał wodę tylko w tedy kiedy ją potrzebuje
tj tak jak piecyki gazowe w momencie gdy odkręcam kurek z gorącą wodą on podgrzewa wodę.
Potrzebny mi jest tylko i wyłącznie do łazienki dla 2 dorosłych osób i niemowlaczka icon_wink.gif
A i w zasadzie jedyne wyjście to Elektryczny ;/ Gdyż adaptuje wolny strych u rodziców do czasu aż nie wybuduje swojego domku. I nie ma za bardzo możliwości podpięcia gazu.

Zapomniałem dodać. Podgrzewacz do podgrzewania wody do wanny i prysznica icon_wink.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Również polecam zamontowanie podgrzewacza wody. Zajmuje mniej miejsca i jest bardzo praktyczny. Osobiście mam już go od 5 lat i jak do tej pory nie stwarzał mi najmniejszych problemów. Firma, która mi zakładała to Biawar, sprawne i kompetentne przedsiębiorstwo swoją drogą.


tylko jedno pytanie jesli i tak uzywasz pradu do grzania wody o najwiekszą głupotą byłoby montowanie zamiast zasobnika przepływke
jesli masz zasobnik około 80-100l to w zupełnosci pełnokomfortowe roziazanie oraz najbardziej ekonomiczne
a przepływka to komfort zaczyna sie dopiero od 17kW a to juz trzeba z dobrym kabelkiem od rozdzielni isc ...
Link do komentarza
Cytat

tylko jedno pytanie jesli i tak uzywasz pradu do grzania wody o najwiekszą głupotą byłoby montowanie zamiast zasobnika przepływke
jesli masz zasobnik około 80-100l to w zupełnosci pełnokomfortowe roziazanie oraz najbardziej ekonomiczne
a przepływka to komfort zaczyna sie dopiero od 17kW a to juz trzeba z dobrym kabelkiem od rozdzielni isc ...


Od siebie dodam , że do el. przepływowego musisz mieć przynajmniej 20 kW do dyspozycji , co w starych domach nie jest takie oczywiste. Moja rodzina to 5 os. - dzieci w różnym wieku. Mam 140l. bojler z grzałką el. 2kW, dołożyłem zegar za parę złotych i śmiga na nocnej taryfie.
Link do komentarza
Cytat

Polecam Ci zamontowanie podgrzewacza wody. Miałem w domu identyczny problem jak Ty, też była mi potrzebna woda tylko dla 3 osób i chciałem żeby leciała od razu jak odkręcę kurek. Wtedy znajomi polecili mi firmę Biawar, która zajmuje się sprzedażą tego typu sprzętu. Kupiłem i nie żałuję, spełnia wszystkie moje potrzeby, a woda jest naprawdę ciepła icon_smile.gif Pozdrawiam.


Jeżeli NiceMan chce używać prysznica to mu opisz dokładnie jaka to przyjemność przy przepływce... icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...