Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym przebudować budynek gospodarczy 50 m2 trzy pomieszczenia na budynek mieszkalny.
Dach tego budynku został wymieniany 3 lata temu zostały wymienione kotwy, łaty oraz położono folię i blacho-dachówkę.

Chciałbym się dowiedzieć jak uszczelnić i ocieplić dach?

Czy od strony wewnątrz budynku:
płyta kartonowo-gipsowa przeciwogniowa potem wełna mineralna następnie folia i na koniec blacho dachówka to odpowiednia kolejność i materiały na uszczelnienie i ocieplenie dachu.

Mam nadzieję, że nie będzie konieczne zdjęcie dachu.

Proszę o opinię.
Pozdrawiam,
Krzysztofuks
Link do komentarza
U mnie w firmie handluje się wełną ROCKWOOL`A ALBO URSY Z KOLEI KOLEGA SPRZEDAJE TYLKO iSOVER jest najtańsza i podobno dobra, jeśli chodzi o płyte to Nidagips my sprzedajemy tego na inwrestycję bardzo duzo. Jesli chodzi o folię to musisz podpytac kogos od dachów 6 lat sie tym nie zajmowałem i niewiele pamiętam.
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

U mnie w firmie handluje się wełną ROCKWOOL`A ALBO URSY Z KOLEI KOLEGA SPRZEDAJE TYLKO iSOVER jest najtańsza i podobno dobra, jeśli chodzi o płyte to Nidagips my sprzedajemy tego na inwrestycję bardzo duzo. Jesli chodzi o folię to musisz podpytac kogos od dachów 6 lat sie tym nie zajmowałem i niewiele pamiętam.
pozdrawiam



A jakie płyty pod dach ? Przeciwogniowe czy przeciw wodne ?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Jaki może być orientacyjna cena materiałów i robocizny ? Nie wliczając blacho-dachówki. Okolice Radomia, materiały z średniej półki. Powierzchnia dachu 100 m2.

Proszę o odp.

Dziękuję


No coż w tej chwili jestem na zwolnieniu lekarskim wiec aktualnych cen Ci nie podam, radzę pujśc w kilka miejsc i zebrać oferty najlepiej do duzych hurtowni tam bedzie taniej, jeśli firma handluje na budowy to na małych marzach a jak przychodzi klient indywidualny to jest obsłuzony i dostaje spory upust "żeby nie przedłuzać" firmie i tak sie opłaci a Ty bedziesz mieć taniej.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...