Skocz do zawartości

Dobrzy fachowcy - jak znaleźć


Recommended Posts

Mam prośbę - jak znaleźć dobrych fachowców?
Co powinienem zrobić - czy zdać się na ogłoszenia prasowe, pytać znajomych, szukać po budowach.
Przydałaby się krótka instrukcja.
Link do komentarza
Dołączam się do pytania. W jaki sposób szukać wykonawcy? Czy dzielić prace na poszczególnbe branże i zlecać je wyspecjalizowanym firmom, czy lepiej znaleźć firmę, która dobierać będzie specjalistów i koordynować wszystkie roboty?
Jak to się ma do kosztów budowy?
Link do komentarza
  • 6 lata temu...
Cytat

Dołączam się do pytania. W jaki sposób szukać wykonawcy? Czy dzielić prace na poszczególnbe branże i zlecać je wyspecjalizowanym firmom, czy lepiej znaleźć firmę, która dobierać będzie specjalistów i koordynować wszystkie roboty?
Jak to się ma do kosztów budowy?


Najlepsi fachowcy sa zawsze z polecenia! Ja tak znalazlem juz niejednego, ostatnio mialem do zrobienia remont dachu, popytalem znajomych i tak znalazlem solidnego dekarza
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Szukając po ogłoszeniach, czy w internecie możesz się naciąć na nieuczciwą firmę - bo napisać piękne ogłoszenie każdy może. Firmy, które najlepiej wykonują prace instalacyjne czy budowlane zazwyczaj nie muszą się reklamować icon_smile.gif Według mnie o wiele lepiej popytać znajomych albo na lokalnych forach.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...