Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: IKA


Recommended Posts

Gość Pan Kowalski
Uwaga!
Hurtownia nie przyjmuje zwrotów!!!
Najpierw przy składaniu zamówienia wmówią Ci niepotrzebne materiały a potem umywają ręce jeśli zostałes z nadmierna ilością.
Obsługa skandaliczna-Królowa z tipsami robi łaskę,że Cie obsłuży!!!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Pani Kowalska
Jak ktos nie wie jaki towar ma zamowic to niech sie odczepi od obslugujacego a nie zwala cala wine na niego. Od wyliczania ilosci towarow i jego rodzaju sa podwykonawcy albo kierownik budowy. Jak dla Mnie obslugo rewelacyjna a tak na marginesie to ta Pani nie ma tipsow. Kogos to boli ze ladnie wyglada?
Link do komentarza
Cytat

Jak ktos nie wie jaki towar ma zamowic to niech sie odczepi od obslugujacego a nie zwala cala wine na niego. Od wyliczania ilosci towarow i jego rodzaju sa podwykonawcy albo kierownik budowy. Jak dla Mnie obslugo rewelacyjna a tak na marginesie to ta Pani nie ma tipsow. Kogos to boli ze ladnie wyglada?



Byłem tam kiedys przejazdem zapytać o jakies materiały na remont - obsługa w miare ok ale cos jakby lekko lekceważąca klientów zamawiających małe ilości - obecnie planuje budowę domu - napewno tam podjadę - bo codziennie z pracy tamtędy do wołowa wracam - może zaoferują ciekawe ceny - co do ilości to tak jak wyżej napisane - za ilość zamówionego towaru odpowiada zamawiający - aczkolwiek zwrot jeżeli jest gwarantowany to powinien być respektowany.
Link do komentarza
Gość Pani Kowalska
A tak na marginesie, to jesli ktos przychodzi do hurtowni zamawiac towar, to dlaczego interesuje sie czyimis tipsami, a nie tym, co ma zamowic? O czyms to swiadczy... . Ja tam bylam kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Zamawialam dach i sciany i nie mam zamiaru na tym skonczyc. Serdecznie polecam.
Link do komentarza
Gość Zadowolony klient
Ja też tam byłam i jestem bardzo zadowolona! Począwszy na małych zakupach, zakończywszy na dużych (budowa domu)! "Krolowa z tipsami" - profesjonalna! Z tego co pamiętam to przy składaniu zamówienia na dokumencie było napisane, że zwroty nie są przyjmowane! Powinnismy czytać co podpisujemy a dopiero później mieć pretensje do całego świata!Chyba, że ktoś czytać nie umie!!! Poza tym podstawa to znakomici fachowcy, których zatrudniamy przy budowie domu! Pozdrawiam całą hurtownie IKA!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Pani Kowalska
Do Pana Kowalskiego: Akurat tak sie sklada, ze nie jestem pracownikiem hurtowni, ale doskonale znam ta sprawe ze zwrotami i Pani, ktojej sie czepiacie, wie kto jest autorem tych beznadziejnych tresci. Jak macie odwage to przyjdzie do firmy wyjasnic sobie pewnwe kwestie. Chociaz nie sadze ze macie na tyle honoru... . Najlepiej byc anonimowa osoba, jak sie nie ma nic do powiedzenia.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
  • 8 miesiące temu...
Cytat

Uwaga!
Hurtownia nie przyjmuje zwrotów!!!
Najpierw przy składaniu zamówienia wmówią Ci niepotrzebne materiały a potem umywają ręce jeśli zostałes z nadmierna ilością.
Obsługa skandaliczna-Królowa z tipsami robi łaskę,że Cie obsłuży!!!



Nie chcę bronić konkurencji, ale:

"Przepisy obowiązujące

Kiedy decydujemy się na zakup jakiejś rzeczy warto jest przemyśleć to na spokojnie. Bowiem co do zasady prawo polskie (ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego) nie przewiduje możliwości dokonywania zwrotów zakupionych rzeczy albo ich wymiany na inne. Istnieją oczywiście pewne wyjątki. Dotyczy to na przykład zakupów dokonywanych przez internet, telefon, tzw. sprzedaż na odległość albo zakupy poza lokalem przedsiębiorstwa np. na prezentacji, tzw. sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa. Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny można odstąpić od umowy zawartej w ten sposób bez podawania przyczyny w odpowiednim czasie. W innych przypadkach możliwość odstąpienia od umowy jest jedynie dobrą wolą przedsiębiorcy. Pewnego rodzaju polityką marketingową stosowaną przez niektóre sklepy. Jeżeli zatem nie widzimy w miejscu zakupu żadnej informacji mówiącej o możliwości dokonywania zwrotów w określonym terminie warto jest zapytać o to sprzedawcę. Najlepiej jest mieć potwierdzenie na piśmie."

Pozdrawiam

mgr inż. Tomasz Chojnacki
kierownik sprzedaży
_____________________________
Składy Budowlane SOTRA
56-100 Wołów
Link do komentarza
  • 6 lata temu...
  • 1 rok temu...
Gość Jozef Jerzy
Firma Super.Customer service Super,Ceny Super.....mój minus to pracująca tam kobieta o imieniu Estera.Ta Pani powinna nauczyć się etyki pracy bo juz dlugo pracuje i nadal raczkuje.Bardzo zła Kobieta.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Parking ma dużo większą wytrzymałość na ściskanie niż Termo fundament... zatem musi być twardszy... Przecież one mają zasadniczo różne docelowe zastosowanie...   TERMONIUM fundament:        
    • W opisie mam tak  Czyli nie ma różnicy czy zastosuje ten czy który mam obecnie eps200 parking w sumie wygląda on mi na lepszy dużo twardszy , ale tamten dedykowany do fudamentu więc jestem głupi z tego ale to i to EPS ... 
    • Kiedy właśnie o to chodzi, żeby sufit podwieszony był zupełnie niezależny, niezwiązany z tym stropem drewnianym, obitym OSB...   Do stropu drewnianego, przez płytę OSB przymocujesz zaczepy do swojego sprzętu sportowego... Będzie on narażone na drgania, przeciążenia, uderzenia przy mniej, czy bardziej intensywnych ćwiczeniach - tak jak ostrzegają wyżej koledzy... Na stropie betonowym może nie bardzo odczuwalne byłyby te ruchy i nie powodowałyby drgań, które spowodują pękanie podwieszanego sufitu z płyt g/k na połączeniach płyt g/k... Jeśli zrobisz wg Twojego planu - czyli sprzęt podwieszony poprzez sufit z wykończeniem g/k - na 100% w krótkim czasie będzie zarysowany sufit... właśnie na połączeniach płyt g/k...   W poprzek pokoju dasz gęściej profile CD60 - co 30 cm - i to powinno mechanicznie wytrzymać obciążenie płytami g/k... będzie sobie wisiał, przecież niczym dodatkowo nie obciążony, a przez otwory, o których pisałem wcześniej, niezależnie od podwieszonego sufitu, umocujesz sprzęt do belek obitych płytami OSB... sprzęt będzie sobie działał, ale nie oddziaływał na g/k... Można pomyśleć o stelażu krzyżowym, ale wydaje mi się, że przy niespełna 3 metrach szerokości pokoju, będzie to przerost formy nad treścią... Jak masz wielkie wątpliwości co do ciężaru podwieszonego sufitu, to (nie wiem co na to powiedzą koledzy) można zastosować PŁYTĘ G-K SPECJALNĄ 2600x1200x6,5MM PRO FLEXI NORGIPS...     No, ja tak bym zrobił... prosty, jednopoziomowy, gęstszy  stelaż, płyty 12 mm, otwory na montaż sprzętu wprost do drewnianego stropu...   Jeszcze uwaga:   Płyta nie powinna się o ścianę opierać - ona ma wisieć na stelażu... przy profilach CD60 zamocowanych co 30 cm, będzie wisieć na pięciu profilach...   Płyta ma 260 cm długości, więc i  tak będzie jeszcze połączenie na jej szerokości do tych 290 cm pokoju...   Będzie miało co pękać - w razie drgań i ruchów stropu...  
    • Nie bardzo rozumiem o co pytasz. Przecież każdy styropian przepuści wodę. Nie widziałeś nigdy tonącego styropianu? Długo zanurzony w wodzie nasiąknie jak gąbka. Może chodziło o styrodur fundamentowy XPS?
    • Dalej nie bardzo rozumiem sens dawania OSB. Jak to "będzie wszystko w powietrzu"? Nie będzie oparcia na ścianach bocznych? Ja zwyczajnie pytam bo jakoś nie mogę skojarzyć takiego systemu, chyba takiego nie widziałem.   Zakładając jednak, że OSB jest niezbędna, to oczywiście, że należy przykręcać płyty g/k, a nie przyklejać. Klei się w sytuacji gdy nie ma do czego przykręcać. Bo kołkowania nie daje się tak gęsto jak wkręty, no i kołki tylko w miejscu "placków". Inaczej, gdyby kołkować puste przestrzenie, to wkręty kołków naciągną i zdeformują płaszczyznę płyty, a wtedy powierzchnia by falowała. Na płycie OSB falowanie nie grozi.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...