Skocz do zawartości

drzwi wejściowe


Recommended Posts

Witam !!

Szukam nietypowych drzwi wejściowych. Raz że muszą być białea dwa że otwór drzwi jest dość szeroki i muszą te drzwi być z naświetlem bąź naświetlami bocznymi. Znacie może jakieś dobre firmy które by mogły wykonać takie drzwi ? Wiem że Porta, DRE, KMT, i Gerda odpada. Jedyne co wymyślił salon w którym byłem to drzwi z firmy POL-SKONE z jakiegoś kompozytu (włókno szkalne). Czy te drzwi są warte zakupu? Jaki producent spełniłby jeszcze te wymagania? Pomóżcie bo zima idzie sroga a ja mam dalej chałupę otwartą icon_sad.gif


Pozdrawiam
rentgen
Link do komentarza
Porta ma drzwi drewniane z naświetalmi bocznymi nazywają się Gdynia i są dosyć solidne i przystępne cenowo
gorąco polecam w stanie surowym otwór można jeszcze delikatnie poprawić, nie wiem czemu ktoś powiedział że się nie nadają.
Ewntualnie są też drzwi drewniane Cal produkt podobny do porty z tym ze naświetla są robione na wymiar co z kolei podnosi cenę
Jest jeszcze firma Dierre, która zrobi drzwi podwójne na wymiar, ale niestety są antywłamaniowe więc drogie ponad 10.000 i w takim przypadku termin oczekiwania to 8 - 10 tygodni.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Witam,
Nasz Firma zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych i zewnętrznych na wymiar, wg. indywidualnego zapotrzebowania projektu klienta.
Jeśli byłby Pan zainteresowany naszą ofertą proszę przysłać e-mail na adres jaroslawwielgosz@wp.pl lub annalitynska@op.pl ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi drzwi, sporządzimy dla Pana wycenę i prześlemy katalog naszych produktów. [strona internetowa jest w tej chwili w przygotowaniu]
Zapraszam do naszego salonu wystawowego: Salon Wystawowy, 08-440 Gm. Pilawa, Gocław, ul. 3 Maja 2a [trasa Warszawa Lublin ok. 40 km od Warszawy, mapkę dojazdu wraz z katalogiem wysyłamy na mailem]

Pozdrawiam
Anna Lityńska
0 501 561 900
annalitynska@op.pl

Zakład Stolarski Roman Wielgosz
08-400 Garwolin
ul. Ogrodowa 41
NIP:826-138-32-11




Zakład Stolarski Roman Wielgosz jest firmą rodzinną. Prace w drewnie wykonujemy już od ponad 70 lat. Od początku istnienia firma wychodziła naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Do dziś cześć pracy wykonywana jest ręcznie, z dbałością o jakość i szczegóły. Nie ma u nas żadnych ograniczeń wymiarowych czy wzorniczych. Każde wykonane przez nas drzwi są unikalne i stworzone według życzenia Klienta. Wykonujemy zarówno wzory zaprojektowane przez architektów wnętrz, jak i Państwa własne pomysły. Zawsze też służymy radą
i chętnie pomożemy zaprojektować wymarzony model drzwi.

Tworzymy przede wszystkim drzwi na bazie drewna i materiałów drewnopochodnych – forniry, sklejki, płyty MDF i wiórowe, oraz drzwi drewniane i drzwi szklane z wykończeniem drewnianym.

Możemy też doradzić Państwu wybór innych komponentów stolarki budowlanej oraz zaprezentować naszą ofertę – jesteśmy przedstawicielem takich marek jak HARO czy Barlinek. W naszej ofercie posiadamy również klamki producentów polskich i zagranicznych m.in. Tupai, Mariani, Domino, Colombo, Manital

Serdecznie zapraszamy Państwa na prezentację usług do naszego Salonu Wystawowego.








Cytat

Witam !!

Szukam nietypowych drzwi wejściowych. Raz że muszą być białea dwa że otwór drzwi jest dość szeroki i muszą te drzwi być z naświetlem bąź naświetlami bocznymi. Znacie może jakieś dobre firmy które by mogły wykonać takie drzwi ? Wiem że Porta, DRE, KMT, i Gerda odpada. Jedyne co wymyślił salon w którym byłem to drzwi z firmy POL-SKONE z jakiegoś kompozytu (włókno szkalne). Czy te drzwi są warte zakupu? Jaki producent spełniłby jeszcze te wymagania? Pomóżcie bo zima idzie sroga a ja mam dalej chałupę otwartą icon_sad.gif


Pozdrawiam
rentgen

Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Szukam nietypowych drzwi wejściowych. Raz że muszą być białea dwa że otwór drzwi jest dość szeroki i muszą te drzwi być z naświetlem bąź naświetlami bocznymi. Znacie może jakieś dobre firmy które by mogły wykonać takie drzwi ? Wiem że Porta, DRE, KMT, i Gerda odpada. Jedyne co wymyślił salon w którym byłem to drzwi z firmy POL-SKONE z jakiegoś kompozytu (włókno szkalne). Czy te drzwi są warte zakupu? Jaki producent spełniłby jeszcze te wymagania? Pomóżcie bo zima idzie sroga a ja mam dalej chałupę otwartą icon_sad.gif


Pozdrawiam
rentgen


Witam. Aha, widze ze ten temat powraca jak bumerang!!
Wlokno szklane-czyli fiberglass--drzwi i okna wykonane z tego materialu sa oczywiscie jak najbardziej godne zakupu!!!!. W tej chwili bez porownania--najlepszy material z ktorego wykonuje sie stolarke okienna i drzwiowa. Pisalam juz na ten temat kilka razy na forum BD chyba z rok temu. Mam takie drzwi i okna juz od dwoch lat w moim domu w USA. Fiberglass jest od wielu lat stosowany do produkcji okien i drzwi SZCZEGOLNIE!!!! WEJSCIOWYCH-ZEWNETRZNYCH!!. Doskonale parametry a takze bardzo ekologiczny--fiberglass do produkcji okien i drzwi jest wykonany z piasku--tak jak szklo--tylko oczywiscie technologia i procedura sa inne. Moze dwa lata temu, znalazlam na polskich stronach internetowych firme, ktora wykonuje drzwi wejsciowe-zewnetrzne z fiberglass. Jest to EURONORD z Gdanska. Polecam. Maja swoja strone www. gdzie dobrze opisane sa wlasciwosci fiberglass z ktorego produkuja drzwi. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej i obejrzec inne strony www. innych producentow, moge podac--ale sa w jez. angielskim. Euronord jest na polskim rynku juz od paru lat, maja bardzo dobre doswiadczenie. Wzory i wykonanie bez porownania ladniejsze od Pol-Skone!!!Nie wiem dokladnie jak teraz w zimie jest z terminami wykonania. Maja dystrybutorow w calej POlsce. Napisz e-mail i zadzwon do nich i dowiedz sie wszystkiego. Kupilam takie drzwi do mojego domu w Warszawie. Mozna zamawiac z doswietlami (boczne czesci) i naswietlami (gorne czesci), z witrazami i bez. Ja zamowilam drzwi z naswietlem. Drzwi i naswietle maja witraze, ale witraze jako takie zamowilam gdzie indziej-prywatnie-w Rzeszowie--w bardzo dobrej pracowni ktora wykonuje witraze. A wiec sumujac--fiberglass jest jak najbardziej najlepszym w tej chwili materialem na drzwi!!!Hm- moze w niedalekiej przyszlosci bedzie jeszcze cos lepszego!!! Ale w miedzyczasie--do odwaznych swiat nalezy!!! Bez obawy zamawiaj i kup te drzwi zeby chalupka nie zmarzla!!!. Pozdrawiam. Ela.
Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Zamówiłem te drzwi z POL-Skone. Jak już będe po montażu to napisze swoje uwagi. Pozdrawiam


Witam.
Jesli to te z fiberglassu to gratuluje!!. Napewno bedziesz zadowolony z tych drzwi, bo material z jakiego sa zbudowane to w tej chwili najlepszy material na drzwi i okna (framugi). Bardzo cieply, lekki a przy tym bardzo, bardzo mocny i nie wymagajacy zadnej konserwacji a przy tym bardzo ekologiczny. Mam nadzieje ze montaz ich bedzie bezbledny!!! A moze "wrzuc" ich zdjecie-z checia zobacze jak sie prezentuja. Ja jestem bardzo zadowolona z moich drzwi wejsciowych z fiberglass-zarowno tych amerykanskich jak i polskich z firmy Euronord. Pozdrawiam, Ela.
Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Szukam nietypowych drzwi wejściowych. Raz że muszą być białea dwa że otwór drzwi jest dość szeroki i muszą te drzwi być z naświetlem bąź naświetlami bocznymi. Znacie może jakieś dobre firmy które by mogły wykonać takie drzwi ? Wiem że Porta, DRE, KMT, i Gerda odpada. Jedyne co wymyślił salon w którym byłem to drzwi z firmy POL-SKONE z jakiegoś kompozytu (włókno szkalne). Czy te drzwi są warte zakupu? Jaki producent spełniłby jeszcze te wymagania? Pomóżcie bo zima idzie sroga a ja mam dalej chałupę otwartą icon_sad.gif


Pozdrawiam
rentgen


Witam. Odradzam firmę CAL ponieważ cena drzwi wygórowana jakość kiepska. Wady : d uszczelka ciągle wypada (w rozmowie telefonicznej dowiedziałem się ze powinienem ją wkleić na stałe a gdy się zużyje to przy wymianie na nową mam sobie klej wydłubać i wstawić nową ), drzwi przemarzają tylko u dołu pomimo rożnych prób regulacji skrzydła, ponownego docieplenia progu itp. ( montażu i regulacji dokonała firma która się specjalizuje w tym temacie ), no i firma odmawia jakiekolwiek pomocy , reklamacji również . Żałuję wydanych 3700 zł.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Są to drzwi Firmy POL-SKONE w kolorze białym z dwoma bocznymi naświetlami. Okładzina z włókna szklanego w środku ramiak sosnowy chyba. Do samych drzwi nie można mieć zastrzeżeń. Jedyne co mi się nie podoba to poprostu firma nie postarała się przy malowaniu na kolor biały ( różne ubytki farby i niedomalowania). Także jeżeli ktoś by się chciał zdecydowac na drzwi z włókna szklanego to radziłbym je wczesniej obejrzeć na własne oczy.

jest to wypowiedź rentgen-a w innym wątku juz po montażu tych drzwi sam sprzedaje Pol-skone i Portę z tą pierwszą firmą zawsze jest problem tego typu że drzwi są niedopracowane albo źle okute i nie chodzi o sam rodzaj tylko o to że zawsze i z każdymi drzwiami tej firmy sa problemy ewiększe lub mniejsze. Dlatego zawsze namawiam klientóe w na drzwi Porty dużo lepsze logistycznie, termonowo cena zblożona ale za to wykonane są jak się należy a nie jeszcze nie zostały dobrze zamnotowane i już problem.

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Witam. Odradzam firmę CAL ponieważ cena drzwi wygórowana jakość kiepska. Wady : d uszczelka ciągle wypada (w rozmowie telefonicznej dowiedziałem się ze powinienem ją wkleić na stałe a gdy się zużyje to przy wymianie na nową mam sobie klej wydłubać i wstawić nową ), drzwi przemarzają tylko u dołu pomimo rożnych prób regulacji skrzydła, ponownego docieplenia progu itp. ( montażu i regulacji dokonała firma która się specjalizuje w tym temacie ), no i firma odmawia jakiekolwiek pomocy , reklamacji również . Żałuję wydanych 3700 zł.


Nie czaj się tylko pisma za potwierdzeniem odbioru o usunięcie wad drzwi i idź do sądu. Sprawdź papiery jeśli nie ma wzmianki o przemarzaniu to są ugotowani takie progi przemarzają bo jest to jakieś dziadostwo. Normalnie używa się niskiego progu z wkładką termiczną która zapobiega takim zjawiskom. Co prawda jak dom czy mieszkanie jest nowe to cały efekt się pogłębia przez nadmiar wilgoci w lokalu. Pamiętaj drzwi nie kupuje się co roku tylko na lata. I chyba nie chcesz otwierać przez cały czas w gumakach icon_biggrin.gif . Oni mieli obowiązek cię poinformować o takim zjawisku proponując ci próg alu.
Link do komentarza
Cytat

Witam !!

Szukam nietypowych drzwi wejściowych. Raz że muszą być białea dwa że otwór drzwi jest dość szeroki i muszą te drzwi być z naświetlem bąź naświetlami bocznymi. Znacie może jakieś dobre firmy które by mogły wykonać takie drzwi ? Wiem że Porta, DRE, KMT, i Gerda odpada. Jedyne co wymyślił salon w którym byłem to drzwi z firmy POL-SKONE z jakiegoś kompozytu (włókno szkalne). Czy te drzwi są warte zakupu? Jaki producent spełniłby jeszcze te wymagania? Pomóżcie bo zima idzie sroga a ja mam dalej chałupę otwartą icon_sad.gif


Pozdrawiam
rentgen




www.domoklik.pl/oferta/sprzedaz/dom/226333/malopolskie-krakow-okolice-bolechowic.html tu mają takie drzwi o jakie Ci (jak rozumiem) chodzi, ale co to za drzwi, jaka firma ani coś więcej, nie wiem :/
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...