Skocz do zawartości

Firma ze Szczecina-Turzyna -ODRADZAM


Recommended Posts

przestrzegam przed niesolidnym sprzedawcą: Szczecin-Turzyn z siedzibą w Krakowie.

sprzedawca był nierzetelny, nie wywiązał się z terminu dostawy zamówionego towaru. kiedy zaczęliśmy naciskać na natychmiastową dostawę i montaż, gdyż opóźnienie blokowało nam cały remont, zaczęły się słowne utarczki, sprzedawca był bardzo nieuprzejmy, wręcz arogancki i bezczelny w dalszych kontaktach, sprzedawca robił nam łaskę że zamontuje nam podłogę w ustalonym wcześniej (niestety ustnie a nie pisemnie? - moja wina icon_sad.gif ) terminie. pierwszy raz spotkaliśmy się z takimi trudnościami przy ustalaniu terminu wykonania usługi z wykonawcą?icon_sad.gif
w czasie montażu okazało się że część zamówionego towaru pochodzi z różnych serii produkcyjnych i ma inne odcienie ? płyty nie nadawały się do montażu, gdyż różnica kolorów była znaczna. sprzedawca nie sprawdził numerów serii paczek przy realizacji zamówienia. wymiana tego towaru na paczki z tej samej serii to były kolejne nerwy i stracone kolejne kilka dni. obiecywano nam załatwienie sprawy w trybie pilnym (bo zawinił sprzedawca), tymczasem przez 3 dni naszą sprawą nikt się nawet nie zainteresował. dopiero po naszych telefonach i kolejnych ?miłych? rozmowach ze sprzedawcą i z siedzibą firmy w Krakowie, udało się wysłać nowe paczki kurierem.
montaż również odbył się z ?łaską?. mieliśmy zastrzeżenia do montażu i do jakości otrzymanego towaru, ale nie mieliśmy możliwości złożyć reklamacji. niestety wpłaciliśmy dość dużą zaliczkę na poczet usługi i później nie mieliśmy już wystarczająco silnego argumentu przetargowego w postaci dużej kwoty do zapłaty. nie zapłaciliśmy już reszty należności. sprzedawca był jednak na tyle bezczelny, że nękał nas telefonicznie i żądał od nas całości zapłaty. faktury za towar i usługę montażu do dziś nie otrzymaliśmy. nie mam już siły dalej walczyć? mam jednak nadzieję, że inni będą mieli więcej szczęścia icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

przestrzegam przed niesolidnym sprzedawcą: DOM KORKOWY, Szczecin-Turzyn z siedzibą w Krakowie.

sprzedawca był nierzetelny, nie wywiązał się z terminu dostawy zamówionego towaru. kiedy zaczęliśmy naciskać na natychmiastową dostawę i montaż, gdyż opóźnienie blokowało nam cały remont, zaczęły się słowne utarczki, sprzedawca był bardzo nieuprzejmy, wręcz arogancki i bezczelny w dalszych kontaktach, sprzedawca robił nam łaskę że zamontuje nam podłogę w ustalonym wcześniej (niestety ustnie a nie pisemnie? - moja wina icon_sad.gif ) terminie. pierwszy raz spotkaliśmy się z takimi trudnościami przy ustalaniu terminu wykonania usługi z wykonawcą?icon_sad.gif
w czasie montażu okazało się że część zamówionego towaru pochodzi z różnych serii produkcyjnych i ma inne odcienie ? płyty nie nadawały się do montażu, gdyż różnica kolorów była znaczna. sprzedawca nie sprawdził numerów serii paczek przy realizacji zamówienia. wymiana tego towaru na paczki z tej samej serii to były kolejne nerwy i stracone kolejne kilka dni. obiecywano nam załatwienie sprawy w trybie pilnym (bo zawinił sprzedawca), tymczasem przez 3 dni naszą sprawą nikt się nawet nie zainteresował. dopiero po naszych telefonach i kolejnych ?miłych? rozmowach ze sprzedawcą i z siedzibą firmy w Krakowie, udało się wysłać nowe paczki kurierem.
montaż również odbył się z ?łaską?. mieliśmy zastrzeżenia do montażu i do jakości otrzymanego towaru, ale nie mieliśmy możliwości złożyć reklamacji. niestety wpłaciliśmy dość dużą zaliczkę na poczet usługi i później nie mieliśmy już wystarczająco silnego argumentu przetargowego w postaci dużej kwoty do zapłaty. nie zapłaciliśmy już reszty należności. sprzedawca był jednak na tyle bezczelny, że nękał nas telefonicznie i żądał od nas całości zapłaty. faktury za towar i usługę montażu do dziś nie otrzymaliśmy. nie mam już siły dalej walczyć? mam jednak nadzieję, że inni będą mieli więcej szczęścia icon_smile.gif



jaki morał z tego NIE PŁACIĆ ZALICZEK firma która chce zaliczkę TO NIE FIRMA czas najwyższy odejść od zaliczek jest na tyle dużo firm ze można wybierać
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
witam napisze wam takie przypadki ja wykonuje usługi budowlane i nie pobieram zaliczek jednak są pewne odstępstwa na przykład gdy docieplam budynek z moim materiałem to pobieram zaliczkę w wysokości 30 % w dniu dostarczenia materiału następne 30% po wykonaniu przeważnie 75% zakresu 15% i po wykonaniu całości końcowe 15% ale jak murujemy dom to dziele na etapy i po wykonaniu etapu pobieram zapłatę a teraz wam powiem o znajomym stolarzu on pobiera zaliczkę na schody np.kosztują 10000 to pobiera 5000 za to kupuje drewno w przypadku rezygnacji klienta oddaje ... .. drewno i co wy na to oszuści są w firmach ale i też w klientach ja zrobiłem kiedyś dach dla pośrednika pomiędzy mną a spółdzielnią i co inspektor odebrał wszystko jest ok ale kasy niema powiecie do sądu podaj gościa podałem wygrałem a komornik stwierdza że on nic niema a ten dom w Koszalinie podobno z basenem te 2 mieszkania w szczecinie to nie jego na ojca i córkę ma i co głupki robią a taki się bogaci ja byłem takim głupkiem i dlatego rozumiem nie których ale wiem że pobieranie zaliczek jest w złym guście
Link do komentarza
witam napisze jeszcze jeden przypadek kiedyś stawiałem domek jako podwykonawca i na budowę przyszedł klient z innego domku i prawie płakał jak mu wybudowali ściany nośne bez fundamentu okna jak wstawiali to wycieli nadproża bo okna były za wysokie szczerzę powiem że byłem pod wrażeniem że jeszcze są tacy fachowcy ale wracam do tematu i tak ponieważ dalej byłem zajęty zaproponowałem głównemu wykonawcy by to wzią i pomógł gościowi umówiłem na spotkanie i poszedłem z nim i wszystko było by ok tylko na koniec powiedział że chce od klienta 100% zaliczki bo ... ..'' się nie znamy ''mnie zamurowało i było mi głupio przed klientem żebym wiedział że tak będzie to bym nic nie proponował i zastanawiałem się jak on chce mieć robotę przecież następnego klienta się nie zna to był dla mnie szok
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...