Skocz do zawartości

Przyjmę zlecenia budowlane remontowe Wrocław okolice


Recommended Posts

Witam wszystkich!!!
Przyjmę zlecenia budowlane remontowe we Wrocławiu i okolicach.
Dla pierwszych 10 osób podejmujących współpracę z naszą firmą w roku 2009 - rabat 30 %*

Odwiedź moją stronę internetową >>>> - zobacz więcej icon_arrow.gif

E - MAIL icon_arrow.gif

Szukaj oszczędności w nowym roku już teraz!!!



Pozdrawiam!!!





*(dotyczy cennika firmy Ltt - Bud na prace budowlane i remontowe. Rabat nie dotyczy materiałów i prac wykonywanych razem z materiałem wykonawcy.)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Witam,
Przeglądając Waszą stronę oraz zamieszczony na niej cennik znalazłem ciekawą a nawet bardzo ciekawą pozycję, mianowicie cyt: "Zabezpieczenie elementów przed malowaniem (taśma malarska)" oraz "Zabezpieczenie folią pomieszczeń"
Zawsze wydawało mi sie, że to podstawa przy pracy malarza oraz jego obowiązek !!! Czy jeżeli zdecyduję sie na Wasze usługi bez w/w opcji to będę miał wszystko zamalowane: okna, podłogi itd ??
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Przeglądając Waszą stronę oraz zamieszczony na niej cennik znalazłem ciekawą a nawet bardzo ciekawą pozycję, mianowicie cyt: "Zabezpieczenie elementów przed malowaniem (taśma malarska)" oraz "Zabezpieczenie folią pomieszczeń"
Zawsze wydawało mi sie, że to podstawa przy pracy malarza oraz jego obowiązek !!! Czy jeżeli zdecyduję sie na Wasze usługi bez w/w opcji to będę miał wszystko zamalowane: okna, podłogi itd ??



gratis dostaniesz >>zamalowane drzwi i podłogi icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Przeglądając Waszą stronę oraz zamieszczony na niej cennik znalazłem ciekawą a nawet bardzo ciekawą pozycję, mianowicie cyt: "Zabezpieczenie elementów przed malowaniem (taśma malarska)" oraz "Zabezpieczenie folią pomieszczeń"
Zawsze wydawało mi sie, że to podstawa przy pracy malarza oraz jego obowiązek !!! Czy jeżeli zdecyduję sie na Wasze usługi bez w/w opcji to będę miał wszystko zamalowane: okna, podłogi itd ??


Witam !!!

Jeśli chodzi o te prace, to dotyczą one osobnego działu ( przygotowanie pomieszczeń do malowania ). Z reguły powiązane są one z pracami podwykonawczymi prowadzonymi u głównego wykonawcy i dotyczą budownictwa wielorodzinnego lub przemysłowego (czasem może być to mylącym, dlatego przeprowadza się wstępną wycenę - pomaga uniknąć nieporozumień ) icon_cool.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...