Skocz do zawartości

LMP 133 / M&L Lipińscy


menio0

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
Witam,bardzo podoba mi sie ten projekt domu.Dzwoniłam do pracowni prosiłam o zdjecia z relizacji tego projektu.Pani twierdzi ze dużo budownych jest tych domów ,ale zastanawia mnie fakt braku jakichkolwiek zdjeć z budowy.Nie ukrywam ze to mnie troche niepokoi,chociaż jestem juz prawie zdecydowana na zakup tego projektu.Może pan mógłby podzielić sie ze mną jakimi kolwiek informacjami dotyczącegobudowy tego domu,zdjeciami z budowy itp.Z góry dziekuje pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam,bardzo podoba mi sie ten projekt domu.Dzwoniłam do pracowni prosiłam o zdjecia z relizacji tego projektu.Pani twierdzi ze dużo budownych jest tych domów ,ale zastanawia mnie fakt braku jakichkolwiek zdjeć z budowy.Nie ukrywam ze to mnie troche niepokoi,chociaż jestem juz prawie zdecydowana na zakup tego projektu.Może pan mógłby podzielić sie ze mną jakimi kolwiek informacjami dotyczącegobudowy tego domu,zdjeciami z budowy itp.Z góry dziekuje pozdrawiam



Witam mamy ten Projekt zastanawialiśmy sie chyba z rok, mamy nadzieję w tym miesiącu ruszyć z budową...pozdrawiam
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam. 21 maja jade z żoną do Wroławia do Lipińskich po projekt LMP133.Wybraliśmy go za pierwszym razem.Szukając jeszcze inne, zawsze wracaliśmy do niego.Mamy nadzieję że zdąże jeszcze w tym roku wylać chociaż fundamenty.Czeka nas adaptacja i pozwolenie na budowe.Chcemy zrobić kilka zmian.Interesuje mnie z czego najlepiej zbudować ściany zewnętrzne? Mam zamiar zbudować z pustaków na zaprawie cementowo wapiennej lub z maxów.Będe się jeszcze zastanawiał nad tym.Bardzo interesuje mnie kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza [techniczne sprawy],oraz kocioł z dozownikiem, który wszystko pali[typ,parametry,producent].Za informacje z góry dziękuję.Mieszkam w LEGNICY.Mój e-mail :zbyszek-legnica@o2.pl
Link do komentarza
Witam.Ze względu na powódż i inną sprawe odwołałem wyjazd do Wrocławia po zakup projektu.Muszę przełożyć to na następny tydzień lub dwa.Mam kontakt telefoniczny oraz e-mail z Agą zWrocławia. Mam nadzieje że inni z klanu też będą się udzielać na forum opisując wszystko na temat budowy. Wiem że budowa oznacza mało czasu,ale można niektóre informacje powiedzieć przez telefon.Dlatego prosiłbym o podanie na forum namiary.Pozdrawiam.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam.Ze względu na powódż i inną sprawe odwołałem wyjazd do Wrocławia po zakup projektu.Muszę przełożyć to na następny tydzień lub dwa.Mam kontakt telefoniczny oraz e-mail z Agą zWrocławia. Mam nadzieje że inni z klanu też będą się udzielać na forum opisując wszystko na temat budowy. Wiem że budowa oznacza mało czasu,ale można niektóre informacje powiedzieć przez telefon.Dlatego prosiłbym o podanie na forum namiary.Pozdrawiam.


Witam. Widze że jesteście zapracowani bo nikt nie odwiedza strony. Projekt jest na etapie adaptacji.Za niecałe dwa tygodnie składamy o pozwolenie na budowe.Pozdrawiam.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...