Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Pomocnik

Dom szkieletowy - nietrafiony wybór

Recommended Posts

1 godzinę temu, Gość Piotr napisał:

Prawda jest taka że za ponad 5000 tyś. Za m2 10 letniego domu w Piasecznie to raczej klienta będzie ciężko znaleźć.... I nie jest to na pewno wina konstrukcji szkieletowe....

Myślę że nie tylko w Piasecznie ciężko będzie znaleźć klienta który by zapłacił 5 milionów złotych za 1 mkw. Nawet nowego domu a nie dziesięcioletniego :scratching:

• Lubię to 1

Gość Baartek
Sam zabieram sie za budowę w systemie szkieletowym. Znam wiele osób które o[posiadają takie domy. Część naszego społeczeństwa nie ma przekonania do takich domów jednak jest duża grupa która nie ma problemów z tą technologią. Inną kwestą jest to że zakup 2 mieszkań za sprzedany dom jest bardzo zastanawiające. Ceny mieszkań w warszawie sąbardzo wysokie a dzielnice o których Pani pisze to na dzień dzisiejszy prawie centrum miasta wiec nie ma sie co dziwić że jest mało realnym takie rozwiązanie, Do tego pisze Pani że od roku nie może sprzedać domu. Znam przypadki gdzie ludzie sprzedają murowane domy już po 4-5 lat za nie wygórowana cenę i nie mogą ich sprzedać wiec wydaje mi sie że wcale nie jest to kwestia technologi. Dochodzą do tego jeszcze kwestie rozwiązań technicznych takich jak ogrzewanie, wentylacja, przyłącza.

Gość kret
Ja bym chętnie zamienił dom szkieletowy na 2 apartamenty w Monako. Nie da rady?! Jak to? Na prawie stare lata mam brać kredyt? Jak to? Jakim trzeba być fantastą życiowym, żeby takie życzeniowe pierdoły wypisywać?

Gość ddd
nie wiem kto to pisał , ale to chyba osoba nie pełno sprawna nietrafiony dom bo mieszkania poszły w warszawie do góry a jej dom nie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Acha. Coś jak w myśl zasady  „po co żyć? Przecież i tak umrę”   Ok przyjęłam. Szacun — nawet przeszycia zrobiłeś   Spoko. Nie będę więcej pisać, bo tu za wiele nie da się napisać. I za wiele doradzić również. Ponadto uważam, że to fejk jest. Kwestia tylko ... Zenio, czy Henio  
    • to ty szanuj swoj czas i nie marnuj mojego  napisalas pol strony jakichs bzdur kij wie po co i o czym a na pewno nie merytorycznie na temat nie mam zamiaru sie nikomu tlumaczyc a na pewno nie tobie bo nie mam z czego sie tlumaczyc i kim ty dla mnie jestes i co ci zrobilem zebym mial sie z czegos tlumaczyc ale odpisze ci nie moglem sie zalogowac wiec wyslalem zalcznik o zmiane hasla a ze mam kilka adresow mejlowcyh podalem inny niz ten na ktorym mam boruszczka a okazalo sie ze juz wczesniej mialem tutaj zalozone konto na innym adresie mejlowym (tym ktory podalem przez przypadek) co ty ... za glupoty ze len i sknera? po co mam dbac o wystrój wnętrz skoro jest hałas co mi to da że ładnie pomaluje ściane? a okno mam wypchane wełną mineralną włożoną we włókline kołdre to chyba ty masz na głowie założoną że takie pierdoły pociskasz i nie interesują mnie twoje rozważanie na mój temat jakim jestem człowiekiem  NIE POZDRAWIAM i nie pisz już nic pod moim postem ale podejrzewam że będzie to dla ciebie trudne jak dla mnie nadmierny hałas
    • Nie zaglądałam, bo nie miałam czasu, wiec umknęło   Zastanawiam się, czyją "odsłoną" jest Borsuczek
    • Daga to jest gówno do skasowania a osoba do zbanowania 2 dni temu już pisałem że to przypadek dla psychiatry. Może Marcin to wyczyści trzeba zgłosić. Nie ma co karmić trola
    • We dwóch i nie stać ich na remont tej rudery???!!! Wstyd !!!   A serio — no i sprawa się rypła . Pogubiło się borsuczątko ..... lawirant jeden Zastanawiam się tylko, jaki jest cel tego bzdurnego posta, podwójnego nicka, robienia z siebie idioty. Choć podejrzewam, że to nie było trudne dla borsuczka Wygląda na to, Szanowny Panie, że to Tobie się nudzi. Po cóż Ci podwójny nick? Ostatnie zdjęcie rozłożyło mnie na łopatki. Taki z Ciebie leń i sknera, że nawet pokoju nie potrafisz sobie wymalować, a uważasz, że Twoim największym problemem jest hałas? Czym Ty w ogóle to okno obłożyłeś? Kołdrą jakąś okno izolujesz? Szanuj czas nasz i swój, i daruj sobie .... najpewniej masz z nas wszystkich niezły ubaw.   Ja tu widzę dwie opcje. Albo jesteś tak nieudolny, że zamiast zmienić coś w swoim życiu, tkwisz w jakiejś ruderze, która może Ci się na łeb zawalić. Albo siedzisz sobie i rżysz cichutko, że daliśmy się wszyscy nabrać na te Twoje wypociny. Podwójny nick to nieuczciwość, coś miała w zamiarze. Tłumacz się teraz .... miszczu.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...