Skocz do zawartości

Altana na ogródkach działkowych. Problem!!!!


Recommended Posts

Witam
Jestem nowym forumowiczem, gdyż mam problem z altaną (domkiem letniskowym) na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego.
Sprawa ma się następująco:
Wybudowałem altanę (domek letniskowy)o wymiarach 8mx6m mierzonyne po obrysie scian zewnętrznych co daje 48m2
według regulaminu ów altana może miec 35m2. Jestem po romowie z Zarzadem Ogródków działkowych.
Mam czas do końca lutego aby dac im jakąs odpowiedź co zamierzam z tym zrobić tj z ta sytuacją.
Zarząd chce zgłosic to do inspektoratu budowlanego:
*jakie mogę p[onieść konsekwencje w związku z tym
*jak tu cos zrobic aby pozaostawic to wszystko tak jak jest może jakoś zakombinować itp.
Budując ta altanę (domek letniskowy) kierowałem się wygladem innych altan(domków letniskowych) z których duża część przekracza dopuszczalne wymiary moze nie tyle co w m2 a w wysokości.
Prosze o wszelkie sugestie propozycje porady itp.
Prosze sprawę potraktowac jako pilną
Wrazie co podaję moje gg 8145339
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
Link do komentarza
Cytat

Witam
Jestem nowym forumowiczem, gdyż mam problem z altaną (domkiem letniskowym) na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego.
Sprawa ma się następująco:
Wybudowałem altanę (domek letniskowy)o wymiarach 8mx6m mierzonyne po obrysie scian zewnętrznych co daje 48m2
według regulaminu ów altana może miec 35m2. Jestem po romowie z Zarzadem Ogródków działkowych.
Mam czas do końca lutego aby dac im jakąs odpowiedź co zamierzam z tym zrobić tj z ta sytuacją.
Zarząd chce zgłosic to do inspektoratu budowlanego:
*jakie mogę p[onieść konsekwencje w związku z tym
*jak tu cos zrobic aby pozaostawic to wszystko tak jak jest może jakoś zakombinować itp.
Budując ta altanę (domek letniskowy) kierowałem się wygladem innych altan(domków letniskowych) z których duża część przekracza dopuszczalne wymiary moze nie tyle co w m2 a w wysokości.
Prosze o wszelkie sugestie propozycje porady itp.
Prosze sprawę potraktowac jako pilną
Wrazie co podaję moje gg 8145339
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów


Witam jaki domek i z czego budowany jeśli chodzi o 13 m2 to samowola chociaż można jakiś pokój 13metrowy przerobić na werandę i powinno przejść ale to już koszt jak to samowola budowlana kosztuje 50000tyś przyznany przez inspektora.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...