Skocz do zawartości

Przyłacze wodno-kan. - brak mozliwosci...


Recommended Posts

Załatwiając formalności z budową, pojawił sie nieoczekiwany problem dostałem odpowiedz z miejskich wodociągow o braku możliwości wydania warunków technicznych podłaczenia wod-kan. I do 2011 nie maja planów co do mojej działki. icon_sad.gif

W warunkach zabudowy mojej działki mam napisane, że musze korzystać z wody i odprowadzaś ścieki wyłącznie do miejskiej oczyszczalni....

Do najbliższej sieci wod-kan mam ok. 200m.

Poza tym mam juz wszystkie potrzebne dokumenty..

Czy ktoś miał podobny problem ? i mogłby cos poradzic;) Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Załatwiając formalności z budową, pojawił sie nieoczekiwany problem dostałem odpowiedz z miejskich wodociągow o braku możliwości wydania warunków technicznych podłaczenia wod-kan. I do 2011 nie maja planów co do mojej działki. icon_sad.gif

W warunkach zabudowy mojej działki mam napisane, że musze korzystać z wody i odprowadzaś ścieki wyłącznie do miejskiej oczyszczalni....

Do najbliższej sieci wod-kan mam ok. 200m.

Poza tym mam juz wszystkie potrzebne dokumenty..

Czy ktoś miał podobny problem ? i mogłby cos poradzic;) Pozdrawiam



studnia głębinowa + przydomowa oczyszczalnia ścieków (nie szambo)
Link do komentarza
Cytat

studnia głębinowa + przydomowa oczyszczalnia ścieków (nie szambo)



popieram ja mam już studnie 23m i pracuję nad projektem przydomowej oczyszczalni.
Tanie to to nie jest studnia 7tys,oczyszczalnia drenażowa(bez wywożenia szamba c miesiąc)8tys,,no i z urzędem trzeba się trochę pourzerać bo często odmawiają zgody na to ale to jedyne wyjście przynajmniej w moim przypadku.
Link do komentarza
Jeśli jest taka sytuacja, to proponuję studnię głębinową, ja skorzystałem z takiego rozwiązania. Istotną rolę odgrywa głębokość na jakiej jest woda. Średni koszt metra studni na moim terenie to 280 zł za 1m. Do tego albo szambo albo przydomowa oczyszczalnia. W perspektywie czasowej takie rozwiązanie wydaje mi się rozsądniejsze i oszczędniejsze.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...