Skocz do zawartości

cztery kąty


bionik

Recommended Posts

witam wszystkich icon_smile.gif mam dylemat chciałbym kupić dom pod Wrocławiem, przeglądając oferty różnych deweloperów natrafiłem na dosyć ciekawą, a dokładniej dom pod Wrocławiem w Smolcu na os. słonecznikowym.
Oto link do oferty( http://www.sdom.pl/index.php?stan=cennik_smolec ). co o tym sądzicie?? nie ukrywam że jest to jak na razie najpoważniejsza inwestycja w moim życiu:P... Czekam na wsze zdanie...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

witam

No promocje zrobili jak diabli

za takie pieniądze to sobie wybudujesz 1,5 DOMU bez uciążliwego sąsiada obok.......(gdyby jeszcze wolno stojący dom z działka to możne ALE bliźniak NIGDY za ta kasę)



Nie wiem czy do końca się z tobą zgodzę, nie jest to aż tak wygórowana cena icon_smile.gifw porównaniu do innych, z którymi miałem do czynienia...powiedziałbym,że jest jak dla mnie dosyć dobbra:)ale rozglądam się dalej:)
dzięki za rade:) na pewno się przyda:)
pozdrawiam:)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Przepraszam ale czuję lekką reklamę w tym poście :/



Niestety gdyby była to reklama to na pewno nie interesowałbym sie tym w taki sposób... bo myślę, że post miałby inna formęicon_wink.gif ja szukam domu:) najnormalniej w świecie:) czekam na wasze propozycje:) pozdrawiam:)
Link do komentarza
Cytat

witam wszystkich icon_smile.gif mam dylemat chciałbym kupić dom pod Wrocławiem, przeglądając oferty różnych deweloperów natrafiłem na dosyć ciekawą, a dokładniej dom pod Wrocławiem w Smolcu na os. słonecznikowym.
Oto link do oferty( http://www.sdom.pl/index.php?stan=cennik_smolec ). co o tym sądzicie?? nie ukrywam że jest to jak na razie najpoważniejsza inwestycja w moim życiu:P... Czekam na wsze zdanie...



Widzę pewnę nieścisłość. Na stronie dewelopera podają powierzchnię Użytkową 147,90m2 zaś na stronie biura architektonicznego ARCHON+ powierzchnia użytkowa tego domu wynosi .. 107m2. W związku z powyższym cena jak za ten dom jest dosyć wysoka. Nie wiem ile kosztuje działka w tamtych rejonach ale koszt samego domu powinien się zamknąć w kwocie max 320.000 pln.
Link do komentarza
Cytat

witam wszystkich icon_smile.gif mam dylemat chciałbym kupić dom pod Wrocławiem, przeglądając oferty różnych deweloperów natrafiłem na dosyć ciekawą, a dokładniej dom pod Wrocławiem w Smolcu na os. słonecznikowym.
Oto link do oferty( http://www.sdom.pl/index.php?stan=cennik_smolec ). co o tym sądzicie?? nie ukrywam że jest to jak na razie najpoważniejsza inwestycja w moim życiu:P... Czekam na wsze zdanie...



Ja niedawno się wprowadziłem do Smolca i nie widzę
problemów ani z dojazdem czy hałasem bo naprawdę nie jest aż tak złe:)a bliźniaki widziałem i
powiem szczerze ze niezłe się prezentująicon_smile.gif
pozdrawiam:)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...