Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Remont kanalizacji

Recommended Posts

Remont kanalizacji rozpoczyna się od usunięcia starych rur, aż do miejsca, w którym łączą się z odbiornikiem ścieków – zbiornikiem bezodpływowym, zwanym potocznie szambem, lub siecią kanalizacyjną. Nawet jeśli niektóre odcinki rur wyglądają dobrze, lepiej je usunąć, bo trudno łączy się je z nowymi, a ich trwałość nie dorównuje obecnie stosowanym rozwiązaniom.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/woda-i-kanalizacja/8983-remont-kanalizacji

Gość Krzyś
Smutna prawda jest taka że na naszych budowach jest ich całkiem sporo i może im się przydać!

Gość raffo
Mam pytanko do fachowców :) Mam stary parterowy domek. Było szambo, teraz podłączam się do kanalizacji. Do szamba był podłączony tylko kibelek, który miał odpowietrzenie, reszta do deszczówki (bez odpowietrzeń). Chcę teraz cały dom podłączyć do kanalizacji. Pytanie. Dołaczając resztę do pionu WC, czy odpowietrzenie wyprowadzam poniżej, czy powyżej przyłączenia tejże reszty, lub wspólnym odgałezieniem z wyprowadzeniem odpowietrzenia ok. 2 metrów dalej? Prosze o odpowiedź. Z góry dzięki

Gość gość
remont kanalizacji można zrobić bez kucia ścian i totalnej demolki. można doprowadzić rury do stanu nowego za pomocą metody natryskowej

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować