Skocz do zawartości

Projekt ogrodu


Recommended Posts

Witam,wreszcie mam ogród i to wcale nie tak drogo-no w porównaniu z cenami w Krakowie.Mnie polecono i ja też mogę polecić wam górala z Sącza 696631616,przyjechał,popatrzył,zrobił mi kosztorys i już miałem ogród.Ceny planu też były ok ,u nas w Krakowie wizualizacja na komputerze,plan w skali 1:100 w kolorze i jeszcze lista roślin to koszt rzędu od 3000tyś-w zależności od tego jaki duży jest teren i co ma być w tym ogrodzie-czyli poziom skomplikowania ,a ja zapłaciłem połowę ceny i był ok.Teraz mam najoryginalniejszy ogród na osiedlu -wszyscy się pytają kto to robił,no ale facet tyle czasu pracował na zachodzie przy tym ,że się nie dziwię ,że ma takie doświadczenie.Przy tym możesz zamówić tylko plan a zrobić sobie ogród sam,można też zamówić sobie plan pocztą-wystarczy im wysłać zdjęcia terenu-bo robią z nich wizualizację ,no i mapkę w skali-mój kolega tak zrobił,bo plany w Warszawie też drogie.Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Witam

Ja mogę z czystym sumieniem polecić twój ogród marzeń
Aukcję znalazłem na allegro, zadzwoniłem i spotałem się.
Pani, która projektuje to studentka V roku, ale zrobiła już kilka projektów i widać, że zna się ma rzeczy. Muszę podkreślić, że nie należę do "łatwych" klientów, ale zostałem w pełni usatysfakcjonowany:) - projekt, jaki otrzymałem był bardzo czytelny, prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że będzie zawierał tyle rzeczy (rzut, spis roślinności (po łacinie także), zdjęcia roślin, wizualizację 3D, widok z lotu ptaka, film o pielęgnacji trawnika....). Moja działka ma powierzchnię 16 arów a zapłaciłem jakieś 1500zł ze wszystkim. Jak wcześniej się dowiadywałem, to ceny to nawet 3 zł/m!! Także opłaca się.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam

Ja mogę z czystym sumieniem polecić twój ogród marzeń
Aukcję znalazłem na allegro, zadzwoniłem i spotałem się.
Pani, która projektuje to studentka V roku, ale zrobiła już kilka projektów i widać, że zna się ma rzeczy. Muszę podkreślić, że nie należę do "łatwych" klientów, ale zostałem w pełni usatysfakcjonowany:) - projekt, jaki otrzymałem był bardzo czytelny, prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że będzie zawierał tyle rzeczy (rzut, spis roślinności (po łacinie także), zdjęcia roślin, wizualizację 3D, widok z lotu ptaka, film o pielęgnacji trawnika....). Moja działka ma powierzchnię 16 arów a zapłaciłem jakieś 1500zł ze wszystkim. Jak wcześniej się dowiadywałem, to ceny to nawet 3 zł/m!! Także opłaca się.


Faktycznie obsługa... pełen wypas!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...