Skocz do zawartości

Działka w strefie ochronnej


Martek181

Recommended Posts

Witam
Proszę o poradę.
W ostatnim czasie miałem okazję kupić działkę w atrakcyjnej cenie i skorzystałem z tej okazji . Problemem jednak jest to , że działka leży w strefie ochronnej ujęcia wód i obawiam się czy dostanę pozwolenie na budowę na tym terenie , oczywiście byłem tego świadomy podczas zakupu , jednak "dobrzy" ludzie mówili że to dobra inwestycja i wcześniej czy później uda się załatwić wszelkie formalności.
Czy ktoś miał podobny problem i czy jest szansa na wybudowanie na takiej działce domu, czy są stosowne przepisy określające ten przypadek?
Serdecznie dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Witam
Podobnie jest ze mną tylko ja pobudowałem w dolinie "Ciemięgi''w parku krajobrazowym i wystąpiłem o warunki do gminy i tam było wszystko wyszczególnione względem ujęcia wody, szamba, nawet o zbiornik wody ( oczko wodne) stawik jest powiedziane.


Witam
Dziękuję za odpowiedź
Czy dobrze zrozumiałem , wybudowałeś się i następnie wystąpiłes o warunki ?
Link do komentarza
Witam
Najpierw warunki a w warunkach wszystko pisze jaki dom możesz postawić jeśli wszędzie są domki jednorodzinne parterowe z poddaszem a chcesz postawić trzy piętrowego czy bloku nie postawisz. Jest napisane nachylenie dachu jakie możesz mieć wszystko zależy gdzie mieszkasz w jakim rejonie Polski.
Link do komentarza
Cytat

Witam
Najpierw warunki a w warunkach wszystko pisze jaki dom możesz postawić jeśli wszędzie są domki jednorodzinne parterowe z poddaszem a chcesz postawić trzy piętrowego czy bloku nie postawisz. Jest napisane nachylenie dachu jakie możesz mieć wszystko zależy gdzie mieszkasz w jakim rejonie Polski.



Ok , Sylwuś , dziękuję .
Tymczasem zbieram się do uzystkania warunków . Zamykam temat .
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 5 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...