Skocz do zawartości

Cena za postawienie dachu


Recommended Posts

Witam. Prosze o porade czy cena 20 000 zl za dach to stawka z ktorej powinienem byc zadowolony??
Cena zawiera
- postawienie konstrukcji
- polozenie foli dachowej
- polozenie dachowki
- wstawienie okien dachowych
- obrobki blacharskie
- zalozenie rynien
Pytam dlatego ze ekipa to dalsza rodzina i wedlug majstra to dobra cena, szczerze mowiac nie rozgladalem sie za inna oferta. Widzialem dachy ktore robili i na moje oko wyglada to bardzo dobrze. Dodam ze dach jest dwu spadowy z jedna lukarna w ksztalcie trojkata, 4 okna dachowe, okolo 250m2.
Dzieki za odpowiedzi
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Czekam na kosztorys dachu (moj wykonawca sie nie spieszy-juz od pol roku sie do niego zabiera). Po moich prosbach aby chociaz okreslil ile wyniesie robocizna powiedzal 90-120 za m2 za wykonanie calego dachu od A do Z razem z orynnowaniem i oklejeniem kominow klinkierem. Czy ta cena nie jest zawyzona? Dach ma 300 m2, czterospadowy, planuje dachowke cementowa albo ceramiczna. Dodam, ze wykonawca jest bardzo solidny. Zbudowal dom mojej siostrze i jest bardzo zadowolona. Dle mnie buduje dom od samego poczatku i nie moge narzekac. Solidny czlowiek. Czy warto zaplacic taka cene? Ps. Nanioslam zmiany w projekcie dachu-teraz kat nachylenia wynosi 35 stopni. Dojda okna polaciowe.

projekty.muratordom.pl/projekt?grupa=1&IdProjektu=384&IdKolekcji=&powierzchnia_od=&powierzchnia_do=&kondygnacja=&nazwa=na+czasie&symbol=&x=17&y=7&nr=0
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...