Skocz do zawartości

Hydromasaż


Recommended Posts

Hydromasaż nie tylko poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie, relaksuje i odpręża, ale ma także własności lecznicze. Hydroterapia polecana jest na przykład w chorobach układu mięśniowego, krążenia, przy problemach ortopedycznych i reumatycznych.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/lazienka/a/43-dlaczego-warto-wybrac-wanny-lub-panele-z-hydromasazem

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Takie odprężenie relaks, a do tego była całkiem niedroga. Czytałam jednak, że nie można bez końca leżeć w bąbelkach, bo może to być szkodliwe, szczególnie dla tych, którzy mają problem z krążeniem..




Z tego co wiem, to o ile nie siedzi się we wrzącej wodzie to hydromasaż wręcz pomaga na krążenie! Tylko trzeba dobrze wybrać system.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Mi po 2 miesiącach znudzil sie hydromasaż. Strasznie cieszyłam sie na początku i intensywnie użytkowałam, może bardzo i dlatego już mnie tak nie kreci. beznadzieje na wanny narożne – jeśli chcecie się kąpać razem. Z pozoru wydają się wielkie, ale we dwójkę jest tam ciasno. Tylko w tych strasznie drogich i wielkich można się swobodnie pomieścić.
Link do komentarza
Gość Zensser
U nas toczą się prawdzie walki o pierwszeństwo kąpieli w wannie z hydro. Każdy chce z niej korzystać, najlepiej codziennie :-), to jest naprawdę mega relaks po pracy. Jest nas pięcioro i korzystamy z niej bardzo często  rachunki za wodę są przerażające!!!.
Link do komentarza
Cytat

beznadzieje na wanny narożne – jeśli chcecie się kąpać razem. Z pozoru wydają się wielkie, ale we dwójkę jest tam ciasno. Tylko w tych strasznie drogich i wielkich można się swobodnie pomieścić.


Bo narożne nie znaczy od razu - podwójne.
A i w podwójnych może być ciasno... tu dużo zależy od tego ile tego"ciałka" naraz chce się w tej wannie upnąć icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...