Skocz do zawartości

Historia edycji

Elfir

Elfir

Prosta logika:

teza:  dom murowany musi mieć drewniany dach (w domyśle więźbę)

ja: nie musi, mój nie ma

uroboros pyta: nie ma, bo konstrukcja stalowa czy dach płaski (domyślił się, że skoro napisałam,że nie ma drewna, konstrukcja mojego dachu płaskiego będzie bez drewna. A ponieważ wymienił osobno konstrukcję stalową, niewiele pozostaje już alternatyw obejmujących konstrukcję dachu płaskiego)

ja: dach płaski 

 

nie wiem jak można wpaść po tej wymianie zdań, że mój dach płaski mógłby być drewniany?

 

 

 

 

Elfir

Elfir

Prosta logika:

teza:  dom murowany musi mieć drewniany dach (w domyśle więźbę)

ja: nie musi, mój nie ma

uroboros pyta: nie ma, bo konstrukcja stalowa czy dach płaski (domyślił się, że skoro napisałam,że nie ma drewna, konstrukcja mojego dachu płaskiego będzie bez drewna. A ponieważ wymienił osobno konstrukcję stalową, niewiele pozostaje już alternatyw)

ja: dach płaski 

 

nie wiem jak można wpaść po tej wymianie zdań, że mój dach płaski mógłby być drewniany?

 

 

 

 

Elfir

Elfir

Prosta logika:

teza:  dom murowany musi mieć drewniany dach (w domyśle więźbę)

ja: nie musi, mój nie ma

uroboros pyta: nie ma, bo konstrukcja stalowa czy dach płaski (domyślił się, że skoro napisałam,że nie ma drewna, konstrukcja mojego dachu płaskiego będzie bez drewna)

ja: dach płaski 

 

nie wiem jak można wpaść po tej wymianie zdań, że mój dach płaski mógłby być drewniany?

 

 

 

 

Elfir

Elfir

Prosta logika:

teza:  dom murowany musi mieć drewniany dach (w domyśle więźbę)

ja: nie musi, mój nie ma

uroboros pyta: nie ma, bo konstrukcja stalowa czy dach płaski (domyślił się, że skoro napisałam,że nie ma drewna, konstrukcja mojego dachu płaskiego będzie bez drewna)

ja: dach płaski 

 

 

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...