Skocz do zawartości

TAPETY - wzory na ściany


Recommended Posts

Gość Madzialena
Teraz jest taki wybor tapet, ze ciezko jest sie zdecydowac na cokolwiek. Mysle, ze jak bede urzadzac mieszkanie i bede sie zastanawiac nad scianami, to jednak bede wolala pomalowac i ewentualnie dodac element ciekawy tak jak ta fototapeta.
Na ebayu sa tak cudne elementy dekoracyjne i wykonczeniowe do domu, ze mysle ze caly dom urzadze za ich pomoca ;]
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 7 lata temu...
Gość Arleta
Podoba mi się tapeta jako element dekoracyjny na jednej ze ścian. Świetne aranżacje z wykorzystaniem tapet we wnetrzu ostatnio widziałam w salonach Flugger. Wówczas w mej głowie zrodził się pomyśł na nową aranżację salonu przy wykorzystaniu tapety z nowej kolekcji Six Senses. Tapeta ma wzór w kolorowe romby. Kolory z tapety stanwić będą bazę kolorystyczną dla pozostałych ścian tak by wyszła spójna całość. Ze znalezieniem farb w odpowiednim odcieni kolorów z tapety nie będzie najmniejszego problemu ponieważ Flugerr potrafi uzyskac dany kolor nawet na podstawie zdjęcia. Myślę, że taka zmiana w salonie będzie rewelacyjna, pozostało mi do tego pomysłu przekonać tylko jescze tylko męża.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...

Muszę wam powiedzieć, że tez zastanawiałem sie niedawno nad tapetami. Okazało się, że wzory na nich są o wiele żywsze i bardziej reistyczne, co automatycznie sprawia, że aranżacja jest ciekawsza. Właśnie dlatego uważam, że lepiej nawet dopłacić parę złotych, ale zrobić coś niepowtarzalnego niz powielać schemat zwykłą jednolita tapetą. Wtedy niewiele się to różni od malowania....

Link do komentarza

Bardzo często chodzi właśnie o to, żeby aranżacja pokoju była stonowana i spokojna... Wtedy niepotrzebne są żywsze kolory i bardziej realistyczne wzory... Do tego wystarczą zwykłe tapety i to dobrze,  że efekt podobny jest do malowania :icon_mrgreen:

I nie ma po co wchodzić na sugerowaną stronę.

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hmmm mi się jednak wydaje, że dobrze jest trochę ożywić przestrzeń, szczegolnie jadalnię, czy salon, sypialnia to miejsce do spokojnego relaksu, ale w salonie nieraz i się pracuje, nie powinno być w nim nudno, dlatego ja się zdecydowałam na tapety dekoracyjne w paseczki. Szkoda, że nie ma tej strony, bo bym chętnie sobie pooglądała :( nie rozumiem, czemu to ktoś usunął.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...