Skocz do zawartości

LK&300 z LK Projekt


mea

Recommended Posts

http://projekty.budujemydom.pl/projekty.ph...jekt&s=opis

Witam serdecznie ... zastanawiam sie nad tym projektem ... wiele rozwiazań w nim mi sie podoba a jeszcze kilka bym zmienila ... czy znalazlby sie ktos kto potrafilby mi pomoc ??

Wydaje mi sie ze ten projekt swietnie sie nadaje dla dzialki z wjazdem pod południa ... salon i taras są wtedy pięknie nasłonecznione i na ma duzych strat na cieple zwiazanych z ulokowaniem duzego garazu z dwoma bramami ...

Moje propozycje zmian:
1. Kuchnia zmienia miejsce z małym pokojem i tym samym znika ścianka skośna do salonu icon_smile.gif mamy odizolowaną kuchnie ale otwartą na "swiat"
2. zamiast jednego z okien balkonowych w salonie wstawilabym zwykle zeby zrobic troche miejsca na stol i 6 krzesel ... a zamiast tego zrobilaym okno balkonowe w kuchni z wyjsciem na taras i na schody prowadzace do ogrodu ... idealny pomysl zeby nie nosic brudu na butach do salonu tylko z ogrodu wchodzic prosto do kuchni icon_smile.gif
3. w moim wymarzonym projekcie nie ma miejsca na lukarny ... w zamian beda tam okna polaciowe ... to czysto estetyczne ale i finansowo korzystne rozwiazanie
4. prawdopodobnie zniknie balkon na "zachodniej ścianie" czyli nie ten nad tarasem tylko ten drugi. dzieki temu zyska sie swiatlo w oknach na parterze (ograniczone balkonem) no i redukuje sie jeden duzy most termiczny bo z balkonu i tak przy tarasie i wielkim ogrodzie korzysta sie sporadycznie ... jesli nie wcale ... i tu pojawia sie pytanie czy zostawic ten "poludniowy balkon" czy tez go wyeliminowac ... choc on nadawalby taka lekkosc frontowej elewacji ...
5. Łazienka u góry ... raczej zamienilaby miejsca z garderoba ... oczywiscie scianka bylaby przesunieta do naroznika zeby powiekszyc lazienke ale zachowany bylby pion wod-kan no i moznaby na górze zrobic prysznic co nie wchodziloby w gre przy 2 skosach w narozniku !!

na ta chwile tyle ... ciekawe czy ktos sie odezwie ...
Link do komentarza
  • 6 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...