Skocz do zawartości

Drzwi - problem z zamknięciem domu


Recommended Posts

W weekend rozpocząłem poszukiwania drzwi zewnętrznych. Zdziwiłem sie mocno, gdy okazało się, że muszę na nie czekać minium 5 tygodni!

Byłem w trzech sklepach w Fachowcu, Praktikerze i Castoramie. W dwóch ostatnich straszne badziewie leży, a jak coś mi się spodobało to towar na zamówienie.

Macie doświadczenie w tym temacie? Gdzie warto kupić drzwi?

Dziś zamierzam pojechać do przedstawiciela Gerdy, może tam znajdę...
Link do komentarza
Cytat

W weekend rozpocząłem poszukiwania drzwi zewnętrznych. Zdziwiłem sie mocno, gdy okazało się, że muszę na nie czekać minium 5 tygodni!

Byłem w trzech sklepach w Fachowcu, Praktikerze i Castoramie. W dwóch ostatnich straszne badziewie leży, a jak coś mi się spodobało to towar na zamówienie.

Macie doświadczenie w tym temacie? Gdzie warto kupić drzwi?

Dziś zamierzam pojechać do przedstawiciela Gerdy, może tam znajdę...


Niestety - producenci drzwi nie robia zapasów - czyli nie produkują na zaś. Stąd też trzeba czekać na realizację zamówienia od 3-6 tygodni (średnio). Co do kupowania w hipermarketach drzwi to mam swoje zdanie i nigdy ich tam nie kupię - zresztą nie tylko drzwi.
Co do drzwi zewnętrznych - polecani producenci to Gerda, Porta, DRE, i inne. Może w jakimś salonie trafisz "od ręki", bo akurat mieli na stanie jakąś sztukę.
Link do komentarza
Cytat

W weekend rozpocząłem poszukiwania drzwi zewnętrznych. Zdziwiłem sie mocno, gdy okazało się, że muszę na nie czekać minium 5 tygodni!

Byłem w trzech sklepach w Fachowcu, Praktikerze i Castoramie. W dwóch ostatnich straszne badziewie leży, a jak coś mi się spodobało to towar na zamówienie.

Macie doświadczenie w tym temacie? Gdzie warto kupić drzwi?

Dziś zamierzam pojechać do przedstawiciela Gerdy, może tam znajdę...


Witam. Polecam firme Euronord z Gdanska. Maja dystrybutorow w calej Polsce. Bardzo ladne i bardzo trwale drzwi zewnetrzne-wejsciowe. Zobacz na stronie www.euronord.com.pl Niestety tez pewnie trzeba poczekac pare tygodni. Ale nigdy nic nie wiadomo. Skontaktuj sie z nimi jak najszybciej-moze telefonicznie i moze cos Ci doradza. Zycze powodzenia. Ela.
Link do komentarza
Wczoraj odwiedziłem Bartycką 26 i ceny drzwi drewnianych wejściowych zaczynają się od 4200 zł.

Niestety mnie nie stać na taką przyjemność i będą zwykłe, wzmocnione z okleiną za 2500 zł.

I już się pogodziłem z tym, że trzeba czekać minimum 3 tygodnie, ale sprzedawcy ostrzegali, że święta się zbliżają więc termin realizacji może się wydłużyć.
Link do komentarza
Cytat

Wczoraj odwiedziłem Bartycką 26 i ceny drzwi drewnianych wejściowych zaczynają się od 4200 zł.

Niestety mnie nie stać na taką przyjemność i będą zwykłe, wzmocnione z okleiną za 2500 zł.

I już się pogodziłem z tym, że trzeba czekać minimum 3 tygodnie, ale sprzedawcy ostrzegali, że święta się zbliżają więc termin realizacji może się wydłużyć.


Jeśli to mają być drzwi drewniane to ceny takie są. A muszą być drewniane???
Większość drzwi wejściowych zewnętrznych są pokrywane okładziną aluminiową lub stalową pokrywaną laminatem, konstrukcja z ramiaków drewnianych lub stalowych, wypełnienie styropianem plus dodatkowe wzmocnienia w postaci dodatkowych żeber i pretów - opcja antywłamaniowa. Drzwi spełniają wszystkie normy cieplne, wytrzymałościowe i wybór wzorów kolorów jest naprawdę duży. A ceny - skrzydła drzwiowe od 800-2500 Porta, 1000-3000 Gerda.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
reasumując:
1. w markecie jest badziewie i z tym się każdy z godzi nawet dobrze wyglądające drzwi nie zawsze są dobre a najwieksze utrudnienie dla klienta to to że montażu nie mają więc obywatelu zrób sobie dobrze sam
2 fajne drzwi drewniane są drogie ale głównie na Bartyckiej pracowałem tam więc coś o tym wiem gdzie indziej można znaleźć produkty w podobnej jakości i rozsądniejszych cenach
3. Można kupić drzwi zewnętrzne w miarę rozsądnych cenach i dobrej jakości i tu Gerdy bym nie polecił cena może być ale jakość jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia, Dierre to bardzo dobre drzwi ale i bardzo drogie ponad 5000 z montażem, najrozsądniej dla mnie wychodzi Porta ~3.200 z montażem konstrukcja drzwi jest dębowa wypełnienia z płyty i w środku ocieplenie w kasetonach solidna konstrukcja zabezpieczająca przed wypaczeniami to polecam.
4. DRE to nie drzwi to produkt drzwiowo podobny to co widziałem jak rozwalilismy jedene dla zabawy to jest tragedia odradzam totalnie.

Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...