Skocz do zawartości

tv sat i radio w domu - co i jak (pyta laik)


atb

Recommended Posts

Witam
Jestem na etapie budowy domu i podłączania elektryki.

Chciałbym podłączyć w domu dekoder tv-sat (na dwa telewizory), tv naziemną na max cztery, no i w każdym z czterech pokoi gniazdo nateny radiowej.

Oczywiście nie mam jeszcze sprecyzjowanej platformy cyfrowej, ale zastanawiam się nad Polsatem Cyfrowym (BBC).

Jeżeli mogę prosić od was o jakieś rady. Jak to podłączyć??

Aha, jeszcze chciałbym odbierać sygnał z dwóch satelit (np. z hotbirda oraz z astry)

Mam nadzieje że w dobrym dziale piszę ton post, jak nie to proszę moderatorów o przeniesienie do właściwego.

Z góry thx.
Link do komentarza
Cytat

Witam
Jestem na etapie budowy domu i podłączania elektryki.

Chciałbym podłączyć w domu dekoder tv-sat (na dwa telewizory), tv naziemną na max cztery, no i w każdym z czterech pokoi gniazdo nateny radiowej.

Oczywiście nie mam jeszcze sprecyzjowanej platformy cyfrowej, ale zastanawiam się nad Polsatem Cyfrowym (BBC).

Jeżeli mogę prosić od was o jakieś rady. Jak to podłączyć??

Aha, jeszcze chciałbym odbierać sygnał z dwóch satelit (np. z hotbirda oraz z astry)

Mam nadzieje że w dobrym dziale piszę ton post, jak nie to proszę moderatorów o przeniesienie do właściwego.

Z góry thx.



Chętnie się podłącze do pytania. Chciałbym u siebie jakaś N, cyfre etc. Jak wyglądają instalacje takiej TV abym mógł ją odbierać np w salonie i sypialni? W jaki sposób wykonać instalację już pod tynkami aby wszystko ładnie ukryć ale nie mieć później problemów z podłączeniem w obu pomieszczeniach?
Link do komentarza
Cytat

Jeżeli to wszystko co koleżanka miała na myśli, to lepiej niech koleżanka nie zaśmieca tematu durnymi odpowiedziami nabijając sobie posty...


Temat nie zasmiecony ani wiecej ani mniej jak kazdy inny temat. Nie kazda odpowiedz-refleksja-post, musi byc czysto techniczna. Moja odpowiedz widze tracila jednak "wrazliwa" zylke--wlasnie to bylo moim celem. A wiec jeszcze raz-- telewizja nie jest niezbedna do zycia--a szczegolnie jej instalacja w sypialni ZASMIECA ZYCIE. Zycze powodzenia. Ela.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...