Skocz do zawartości

za jaką cene wybudowaliście dom w stanie surowym otwartym


Gość

Recommended Posts

Mnie dom kosztował ok. 65 tys. zł - wszystko do tego stanu, ale papa na dachu.
Dom z porothermu 44, pierwsza wylewka, studnia głębinowa, wszystkie uzgodnienia.
Dom z poddaszem użytkowym, 180 m.kw., strop z terivy, dach tzw. namiotowy (podobny do kopertowego).

Bez działki.
Link do komentarza
Mój dom kosztował w stanie surowym otwartym prawie 90 tys.
Dużo, ale położyłem od razu dachówkę cermaiczną, okna dachowe w poddaszu użytkowym. Mur ocieplony 10 cm styropianu i klinkier na zewnątrz.
Dom trochę ponad 200 m.kw. (razem z poddaszem użytkowym).
Planuję wydać jeszcze drugie tyle (kredyt).
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
dom 180 m kw bez podpiwniczenia, fundament monolityczny B20, suporek 24cm + styropian 6cm + suporek 12cm, okna pcv w kolorze dębu złocistego, dachówka BRAAS CELTYCKA, folia wstępnego krycia BRAAS około 70 tysięcy pln.
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Wy chyba z tymi cenami to żartujecie, lub bez robocizny!! Ja za samą dachówkę Braas i okna połaciowe 10 szt - dach 245 m2 zapłaciłam 30000 zł, a gdzie materiał na ściany, strop, komin szt 1) i więźbę? Mnie dom z poddaszem użytkowym o pow 230 m2 (licząc po podłodze) z garażem 2 stanowiskowym kosztował ponad 150000 zł. Nie mówię nic o przyłączach, uzgodnieniach itp.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
[color=#3366FF]
Cytat

dom 180 m kw bez podpiwniczenia, fundament monolityczny B20, suporek 24cm + styropian 6cm + suporek 12cm, okna pcv w kolorze dębu złocistego, dachówka BRAAS CELTYCKA, folia wstępnego krycia BRAAS około 70 tysięcy pln.
pozdrawiam


Masz Gościu rozmach ( troszkę Cię skubnęli ) troszkę postawiłeś na jakość
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość Guest_sławek_*
Cytat

[color=#3366FF]
Masz Gościu rozmach ( troszkę Cię skubnęli ) troszkę postawiłeś na jakość



Kolego dom stawia się dla siebie i jakość powinna być najlepsza ja za 130 m2 +poddasze 50m2 dałem 110 tys. i stawiałem z 42 PW na klej + dachówka ceramiczna i strop drewniany, fundament izolacja pion, poziom, ocieplenie od środka i kanaliza, pierwsza wylewka ze zbrojeniem. To jest mój już drugi dom pierwszy robiłem super oszczędnie, dlatego teraz tego nie robie i nie oszczędzam pozostawiam to takim jak TY. " Niedaleko mnie przywieżli trzy TIR'y gruzu i już prawie postawili z tego dom .
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Cytat

Wy chyba z tymi cenami to żartujecie, lub bez robocizny!! Ja za samą dachówkę Braas i okna połaciowe 10 szt - dach 245 m2 zapłaciłam 30000 zł, a gdzie materiał na ściany, strop, komin szt 1) i więźbę? Mnie dom z poddaszem użytkowym o pow 230 m2 (licząc po podłodze) z garażem 2 stanowiskowym kosztował ponad 150000 zł. Nie mówię nic o przyłączach, uzgodnieniach itp.



Jezu, a już myślałam, że solidnie przepłaciłam za stan surowy . W Poznaniu ceny wyglądają mniej więcej tak: za dom 160 m 2 - materiał pomiędzy 110-120 tyś ( porotherm 24 + 12 styropian + dachówka Braas)+ robocizna ( firma żaden gospodarczy system około 50tyś).
NA system gospodarczy nie mamy ani czasu, ani doświadczenia.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
ja stawiam domek 77 m plus garaz z kotlownia 30 m malutki z uzytkowym poddaszem .dzialke kupilam okazyjnie za15 tys. pozwolenia z kierownikiem i geodeta to ok 7 tys. a domek stan surowy zamkniety , suporex 24 styropian 12 dachowka brass ,okna zloty dab 60 tys t razem daje 82 tys. pozdrawiam.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...