Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam takie pytanie czy wie ktoś jak przełupać kamienie na pół. Chodzi o to, że chcę zrobić podjazd dla 2 samochodu doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie zrobić go z kamieni. Mam duże kamienie i chciałbym je przełupać na pół aby tworzyły w miarę równą powierzchnię. Słyszałem, że aby przełupać kamienia nie trzeba używać dłużej siły i wystarczy 2 kg młotek. Jednak specjaliści w tej dziedzinie nie chcą ujawnić jak to robią, co więcej nie chcą się podjąć tego zadania u mnie przed domem bo tych kamieni jest dość sporo. Więc proszę o pomoc i o jak najlepszą instrukcję jak przełupać kamienie na pół.
PS. Jeśli nie ten dział to proszę o wyrozumienie, jestem na tym forum 1 raz
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Mam takie pytanie czy wie ktoś jak przełupać kamienie na pół. Chodzi o to, że chcę zrobić podjazd dla 2 samochodu doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie zrobić go z kamieni. Mam duże kamienie i chciałbym je przełupać na pół aby tworzyły w miarę równą powierzchnię. Słyszałem, że aby przełupać kamienia nie trzeba używać dłużej siły i wystarczy 2 kg młotek. Jednak specjaliści w tej dziedzinie nie chcą ujawnić jak to robią, co więcej nie chcą się podjąć tego zadania u mnie przed domem bo tych kamieni jest dość sporo. Więc proszę o pomoc i o jak najlepszą instrukcję jak przełupać kamienie na pół.
PS. Jeśli nie ten dział to proszę o wyrozumienie, jestem na tym forum 1 raz



Hmm, trudna sprawa, bo jak fachura nie chciał powiedzieć, to i na forum nie napisze pewnie. Ale co to za pomysł, żeby odmówić przyjęcia zlecenia, bo kamieni jest sporo? Ja na twoim miejscu popytałabym w paru zakładach, bo przecież łaski nie robią, że wykonają zlecenie, płacisz w końcu! Powodzenia!
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
NAWIERĆ WIERTŁEM KAMIEŃ( DWA OTWORY PO PRZEKĄTNEJ) , ZABIJ KOŁEK W DRZEWA OSIKOWEGO W OTWORY, UMIEŚĆ NA KOŁKU POJEMNIK Z WODĄ A NASTĘPNIE DUŻO CIERPLIWOŚCI - JEDNA METODA

NAMOCZ KAMIEŃ WTEDY BĘDZIE WIDAĆ JEGO SŁOJE WEŹ OSTRY PRZECINAK I PO SŁOJACH GO ROZBIJESZ NAWET NIEWIELKIM MŁOTKIEM - TAK JAK DRZEWO

TYLKO NIE KAŻDY KAMIEŃ SIĘ DO TEGO CELU NADAJE
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...