Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Podaj takie przykłady - bo na razie to mowa trawa i ogólniki. Ogólnie bez sensu. ty poprostu nienawidzisz kleru - i w zasadzie nie potrafisz uzasadnić dlaczego. Widać tak wypada w twoim srodowisku. Nazwanie kleru mafią jest tego dowodem. Równie dobrze mogę nazwać metalowców rowerzystami, albo kowalami. Taki sam bezsens. Czyli nie tolerujesz patriotyzmu, rodziny - no bo to jedne z tych wartości?  
    • To są twoje doświadczenia??? Współczuję...     Tak to zrozumiałeś????? Ja ich określam - sukienkowcy, nie dlatego, że nie podoba mi się ten strój... niech sobie chodzą i bez sukien... tak ich określam, bo chodzą - jako mężczyźni w damskich (kulturowo damskich, w naszych okolicach)  strojach i rządzą zindoktrynowanymi masami ludzi niemal bezwolnych... Tak to zrozumiałeś??? Tak są od dawna określane - te moherowe berety - , bo są zindoktrynowane, otumanione legendami dawnych Żydów i pozwalają manipulowania sobą... Nie powiedziałem nigdzie, że  nie podobają mi się babcie  z różańcami, tylko nie podobają mi się te babcie machające różańcami nad głowami kobiet - w tym samym wieku - za to, że te mają inne zdanie na temat swego guru...   Tak to zrozumiałeś??? Tysiącom  ludzi nie podobało się - jak widziałeś po reakcji w sieci...  wał z wałami... na wałach...       TO JEST DOBRZE I SUBTELNIE POWIEDZIANE!!! Podoba mi się!!!      
    • I wszystko w temacie.   Mają prawo do obowiązku obywatelskiego. Jednak może nie podobać mi się, że ludzie, dla których najważniejsze są pińćsetki i to, co ksiądz lub Emilewicz powie z ambony (notabene zatrzymali jej męża za machloje - czytałeś? Taka święta) - którzy nie patrzą wprzód, tylko na swoje zady tu i teraz nie licząc się z niczym innym, mają decydować o tym, jak ma wyglądać życie w tym kraju. I o tym piszę.     Najchętniej zamknęliby kobietom usta. Zamknęli je w domach, bo mają rodzić dzieci i tyle. Nie zgadzam się z tym.   Bronię swojego zdania. Tylko i wyłącznie. Tak, jak Ty i wszyscy z prawicy bronicie swojego na wszelkie możliwe sposoby. Nie czuję się jakoś specjalnie inna od Ciebie i innych w zacietrzewieniu i złości.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...