Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

działka a trasa szybkiego ruchu (s14)


Recommended Posts

Cytat

zastanawiam się nad zakupem działki. Lezy w odległości 500-600 metrów od planowanej trasy szybkiego ruchu -(obwodnicy Łodzi s14).
Jak ta odległośc ma się do hałasu? Macie jakieś doświadczenia?Odległość od obwodnicy i hałas to jedno, istnieje jeszcze drugi, moim zdaniem ważniejszy problem. Do obwodnicy trzeba jeszcze dojechać. Uczulam na ten problem gdyż często droga dojazdowa jest podobnej kategorii! Obwodnica jest dopiero w palach. Czy drogi dojazdowe do niej też są już zaplanowane? Oby się nie okazało, że właśnie taka droga będzie prowadzić przez oferowaną działkę lub w pobliżu. Proponuję szczegółowo zapoznać się właśnie z tym problemem, później myśleć o hałasie.
Ja kupiłem działkę która jest oddalona o ok. 700m od podobnej drogi (trasa szybkiego ruchu). Gdy kupowałem działkę i ją uzbrajałem pod budowę, trasa szybkiego ruchu była już w planach ujęta więc wiedziałem jak daleko od mojej działki będzie przebiegać. Niestety, w planach nie było jeszcze dróg dojazdowych do tej trasy.
Co mam w tej chwili gdy mam zrealizowane ok. 70% inwestycji? Proszę poczytać o moim problemie w DZIAŁKA, następnie temat JAKĄ MAM SZANSĘ NA DOKOŃCZENIE INWESTYCJI, autor tematu TEDK.
Pozdrawiam i oby podobna sytuacja Pana nie dotyczyła.
Tedk.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam około 600m od ruchliwej ulicy (faktem nie tak jak jest na obwodnicy, aczkolwiek nie ma żadnych ekranów, ani innych bajerów. Hałas nie jest duży (co najwyżej pod wieczór słychać od czasu do czasu wariata na motorze), aczkolwiek na obwodnicy Łodzi będzie wielokrotnie większy ruch.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...