Skocz do zawartości

Pierwszy w życiu odbiór techniczny


Recommended Posts

Dzień dobry, mam nadzieję zagościć tu na krótko, domek w szeregu w Komorowicach pod Wrocławiem kupujemy od developera Janusza Kozła JKPB w stanie surowym zamkniętym. W listopadzie wejść ma zamówiona już ekipa wykończeniowa. To tyle jeśli chodzi o moje optymistyczne nastawienie do rzeczywistości

Przeprowadzając się do Wrocławia myśleliśmy z żoną o kupnie dużego mieszkania, jednak sytuacja na rynku nieruchomości, horrendalne ceny oraz kiepska jakość wykończenia spowodowały, że zwróciliśmy uwagę na podwrocławskie domki.

Zdecydowalismy się na gotową inwestycję; ostatnie trzy lata naszego życia to jedna wielka budowa (wykańczanie dużego mieszkania, budowa zakładu produkcyjnego), dlatego zainteresowanie skierowaliśmy w kierunku rynku wtórnego. W rachubę wchodziło wyłącznie południe Wrocławia (szybki wyjazd na narty i rowery w góry).

Wybór padł na osiedle nowo budowanych domków położonych 3 km od granicy Wrocławia, 11 km od rynku i 6 km od węzła autostrady.

W końcu wybraliśmy skromny domek - lokalizacja Komorowice - Karwiany gmina Żórawina, developer Janusz Kozioł JKPB, który wcześniej zrealizował inwestycję w Tyńcu Małym - Tyniec Mały przy Bielanach Wrocławskich. Nowo powstające osiedle (ok. 100 domków budowanych przez 3 różne firmy developerskie) spełniło nasze wymagania - skromnie, cicho, bezpiecznie.

Domek stoi i się pyszni, wydaje się jednak, że ma sporo usterek, które będę omawiał w najbliższą sobotę z developerem.

Ciąg dalszy opowieści nastąpi po niedzieli. Przekonamy się, czy złe opinie krążące w Internecie na temat developera znajdą potwierdzenie w rzeczywistości Oby nie!

Jeśli możecie udzielić mi porad jak najlepiej dokonać takiego odbioru technicznego, to jestem otwarty na opinie, rady i sugestie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...