Skocz do zawartości

wycena budowy i remontu


maksymiukm

Recommended Posts

Cytat

Witam wszystkich
Czy wg. Was mogę dokonać wstępnej wyceny budowy na bazie strony www.cennik-budowlany.pl czy muszę jechać po hurtowniach i sprawdzać ceny materiałów?

Dzięki za info!
Pozdrawiam
Maksior




lepiej pojezdzic i poszukać najtanszego składu, ceny podane na cenniku dudowlanym sa cenami orietacyjnymi
tu plus tu plus i pare tyś się zbierze , lepiej pojeżdzic i poszukać
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Wiesz jak to jest - pojeździsz, popytasz i jak przyjdzie co do czego to dostaniesz rabat i termin na dodatek i kawą poczęstują i ......... Warto czasami po hurtowniach pojeździć icon_cool.gif .
Suma sumarum miałem także coś takiego, że kolega polecił mi hurtownię, kazał się przygotować do rozmowy - przeszukać materiały, które były mi potrzebne - co bym na gościa innej wiedzy nie wyszedł, do tego trochę pewności siebie i firma dostała super warunki na starcie - po prostu sprzedawca był świerzy i widząc braki w swoim niedoborze wiedzy po godzinnej "odpytce"; spytany czy jego kompetencje przekładają się na rabaty w jego firmie od razu przeszedł do rzeczy i maksymalny rabat przyznał na jaki szefowie pozwolili. - Kolega nieźle musiał ścieżki prztecierać do takiego samego icon_lol.gif, ale terminu nie dał icon_mad.gif ( za duże ryzyko ).
Może też trafisz na żóltodzioba - to tylko dobrze się przygotuj do spotkania. Pytaj o rzeczy, które cię interesują - wtedy masz przewagę, a jak jesteś górą ...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...