Skocz do zawartości

Drewniane Schody


Recommended Posts

Cytat

Zastanawia mnie ile biorą przeciętnie wykonawcy, od jednego położonego schodka drewnianego.
Mi robotnik krzyknął 250 zł. To dużo, czy mało za samo położenie gotowego materiału?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam Patrycja.


Witam - zależy jaki region. W Świętokrzyskim ceny od 250-500 (trep+podstopnica - oczyswiście R+M) i terminy do 4 m-cy. Ważna jeszcze konstukcja - czy proste, czy zabiegowe.
Natomiast co do poprzedniego postu. Z blatów kuchennych nie robi się schodów! Blaty najczęściej to płyta paździerzowa okleinowana, natomiast stopnie robi sić z drewna litego. icon_smile.gif
Link do komentarza
Pan, który będzie kładł u nas schody w niedługim czasie, umówił się na termin majowy, ale nie mógł wtedy przyjechać i zwleka z tym do dnia dzisiejszego i jeszcze może z tydzień..
Dostał zaliczkę, dlatego nie mogliśmy go odwołać, pozatym to jakiś tam znajomy, mojej matki. Ja się już po tygodniu jego spóźnienia domagałam zmienienia pracownika, ale cóż
-Krzyknął- 250 zł - promocje, jak to ujął, bo tak długo z tym zwlekał.

A skoro Panie Marcinie, uważa Pan, że tyle biorą, ale z gotowym materiałem muszę to przemyśleć i w razie czego asertywnie umniejszyć -krzykniętą przez niego kwote- bądź zwolnić go.icon_smile.gif

A co do regionu Panie Marku, to Mazowiecki icon_smile.gif 100 km, za Warszawą, w stronę Płocka. Może ktoś oriętuje się jakie TUTAJ są ceny.?
Myślę, że to proste położenie. I długo mu nie zajmię.
Ja osobiście nie znam się na budownictwie, mój mąż coś niecoś wie.. Ale też uważa, że za takie zwlekanie (6-cio miesięczne) nie powinien tyle brać, poza tym wcześniej brał zaliczkę w postaci 300 zł za zaklepanie terminu na maj (dostał je jakoś w luty)

Co Państwo o tym sądzą?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...